Skip to Content

Özel Uçak Kiralama

PLURES AIR

Özel uçak kiralama taleplerinizi dünya genelinde karşılayabilen ve 7/24 tam zamanlı olarak hizmet veren bir şirket olan Plures Havacılık, İstanbul merkez ofisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya genelinde her amaca uygun, kalkışa hazır uçak topluluklarını yöneten ve müşterilerine yüksek kalite hizmetini taahhüt eden şirketimizden dilediğiniz an ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Yüksek kalite hizmet, mükemmel iletişim, uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti anlayaşımızla her amaca uygun uçak kiralama hizmeti vermekteyiz. Amaca göre çok farklı seçenekler vardır. Bu çeşitler arasında boğulmamak ve vakit kaybetmemek için web sitemizden hizmet bilgilerine ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz özel uçak türüne bağlı olan bilgileri ve uçuş noktalarını talep formumuzu kullanarak şirketimize iletebilirsiniz. Talepleriniz, ayrıntılı bir şekilde ve fiyat bilgileriyle online olarak çok kısa sürede müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplanmaktadır. Bu hizmetimiz mesai saatleri içinde geçerlidir. Mesai saatleri dışında canlı destek hattımızı arayınız.

İnsanın kendini iyi hissetmesini sağlayan birçok seçenek içerisinde en '' havalı '' olanı özel uçaklardır. Plures kiralama hizmeti ile sizin gökyüzündeki özgürlüğünüzü sağlamaktadır. İş hayatı ya da zevkleriniz doğrultusunda kullanılan bu hizmetimiz, hayatı kolaylaştırmakta ve zamandan büyük bir tasarruf sağlamakta. Firmamız, özel uçak kiralama hizmeti ile sizlere kaliteli ve profesyonel bir uçuş sunmaktadır. Şirketlere, bireylere ve gruplara konforlu, lüks hizmetlerimiz ile ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.

özel-kiralık-uçak

Dünya Ayaklarınızın Altında!

Uçak kiralama nedir, nasıl gerçekleşir ve benzeri soruların kompleks yapısı sizin için bir sorun ve karmaşa ise Plures olarak sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız. Ayrıcalıklı hava yolu taşımacılığı mottosu ile faaliyet alanını her geçen gün arttıran şirketimiz, özel uçak kiralama rotasında da lider bir hava yolu şirketidir. İş seyahatlerinizde sizlere zamandan büyük bir tasarruf sağlayan hizmetimiz sadece zaman tasarrufu değil, konforlu ve kişiye özel ayrıcalıkları ile yıldız gibi parlayan bir hizmettir. İş seyahatleri dışında özel hayatınızda da gezmeyi ve dünyayı dolaşmayı seviyorsanız uçak kiralamak tam da sizin için gerekli olan bir uygulamadır. Hayatınızı kolaylaştırmak, güzelleştirmek, renk katmak ve zaman tasarrufu sağlamak için en hızlı ve en güvenli olan hava yolu ulaşımı hizmetlerinden, özel uçak kiralama hizmetini seçebilirsiniz. Firmamız size bu konuda her türlü bilgi ve desteği sağlamaktadır. 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz ve almak istediğiniz hizmeti bize iletebilirsiniz.

plures-özel-uçak-kiralama

7/24 Kiralama Hizmeti Plures Air'da

Plures Havacılık kalitesiyle özel uçak kiralama deneyimini yaşayabilirsiniz. Deneyimli ve bilgili bir ekiple çalışmalarını sürdüren firmamız, uzun süredir havacılık sektörünün içerisinde olmanın verdiği özgüvenle, sunduğu hizmeti en iyi şekilde yerine getirmektedir. Size özel organizasyonlar, uygun fiyatlar, konforlu uçuşlar ve daha fazlasını yaşamak adına şirketimiz, sizleri özel uçuşa davet ediyor.

Son yıllarda dünya genelinde en çok rağbet gören ulaşım çeşidi hava yolları olarak göze çarpıyor. Hava yollarının kara yolları ya da deniz yollarına göre daha da çok tercih edilmesinde iş dünyasında yaşanan yoğun temponun yanı sıra kısa sürede ve daha rahat bir şekilde yolculuk etmek önemli bir yer tutuyor. Havacılık sektörünün ulaşım alanında yaygın hale gelmesi özel uçak kiralama hizmetlerini önemli hale getirmiştir. Yoğun iş temposunda çalışan yöneticiler; randevularına, toplantılarına ya da bir şehirden başka bir şehire jet kiralama hizmeti ile gitmeye başladıklarında, kara ulaşımında kaybettikleri zamandan tasarruf etmeye ve bu zamanı ya yeni iş projeleri için ya da aileleri ile beraber geçirmeye başlamış oluyorlar. Bu da yöneticilerin zaman kaybı nedeni ile yaşadıkları stresin yok olmasına ve çevrelerine daha olumlu bir şekilde bakmalarına yol açıyor.

Günümüzde tatil için bir yerden başka bir yere gitmek özellikle de dünyanın bir ucundan başka bir ucuna gitmek havacılık sektörünün yaygınlaşması ile daha kolay hale geldiğinden dolayı özel uçak kiralama hizmeti yılın yorgunluğunu tatil yaparak üzerlerinden atmak isteyenler için de cazip bir seçenek olmaktadır. Tatil yapmak isteyenler kolayca ve zaman kaybetmeden tatil yapacakları bölgeye ulaşımının avantajı ile tatil zamanlarını yolda geçirmiyor ve stressiz bir yolculuk ile tatillerinin keyfini yaşıyor.

ucak-kiralama-hizmetleri

Özel Uçak Kiralama Çeşitleri

Havacılık sektöründe uçak kiralama hizmetinin çeşitleri olsa da hepsinin ortak noktası zamandan tasarruf sağlamaktır. Kiralama çeşitleri arasında jet, ambulans, yolcu ve kargo uçaklar önemli bir yer tutuyor.

Havacılık sektörünün gelişmesi ile beraber birçok uçak çeşidinde kiralama hizmeti veriliyor. Müşterilerinin güvenliğini her şeyin üstünde gören firmamız, müşterilerine en uygun olan uçağı kiralıyor ve uçuş için gerekli olan planlamaları yaparak müşterilerinin olumsuz bir durumda kalmasını engelliyor. Zaman kazanımının yanı sıra rahat, hızlı ve güvenli ulaşımın ayrıcalıklarından faydalanmak isteyenler Plures ile ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşıyor. Uçakları sadece iş dünyasının saygıdeğer yöneticileri kiralamıyor. Sanatçısından siyasetçisine, futbolcusundan tıbbi tahliye ihtiyacı olan bireylere ve bir an önce hastaneye yetişmek isteyen doktoruna kadar bir çok kişi kiralama hizmetinden faydalanıyor. Başta iş, eğlence, sağlık, turizm ve benzeri amaçlar için kullanılan özel uçaklara şirketimiz tarafından verilen yüksek kalitede hizmet anlayışı da eklendiğinde seyahat unutulmaz hale geliyor.

Plures Air ile En Özel Yolculukları Gerçekleştirin

Özel uçak kiralama hizmeti diğer havayolu faaliyetlerinden daha ayrıcalıklı ve daha konforlu bir hizmettir. Uçağın dizaynı, konforu, hizmet kalitesi, personel kalitesi ve daha birçok özelliği ile kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Dünyanın istediğiniz noktasına bu hizmeti alarak gitmeniz daha unutulmaz anlar yaşamanıza sebep olacaktır. Plures, özel uçak kiralama ile zevklerinizi ve beklentilerinizi üst seviyelere çıkarmaktadır. İş ile ilgili konuklarınızı gönül rahatlığı ile ağırlayabileceğiniz ya da sizin için önemli olan insanlara farklı bir deneyim yaşatabileceğiniz özel uçaklar Plures Air apronunda sizleri beklemektedir.

Siz de zamanın kendiniz için değerli olduğunu düşünüyorsanız ve ulaşımlarınızı özel uçak kiralama ile yapmayı planlıyorsanız size uzman kadromuz ile hizmet vermek için sizi bekliyoruz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR