Skip to Content

İstanbul Uçak Kiralama Hizmetleri

PLURES AIR

İstanbul özel jet uçak kiralama hizmetleri; tarifeli uçuşların imkan tanımadığı hıza ihtiyaç duyduğunuz acil durumlarınızda, zamandan tasarrufu sadece zaman kazanmak olarak görmeyen müşterilere özel bir hizmettir.

İstanbul'da bulunan iki ayrı ana havalimanında hizmet veren özel jetler büyük tarifeli uçakların kullanamayacağı küçük ve özel havalimanlarında sunduğu hizmetle zamanınızı en etkili şekilde değerlendirmenize olanak tanıyor. Uçak kiralama hizmetlerinde Sivil Havacılık Müdürlüğü'nün sunduğu kurallar çerçevesinde esnek, kişiye özel ve yüksek kalitede hizmetiyle İstanbul'dan Türkiye ve dünyadaki herhangi bir yere uçuşunuz tahmin edemeyeceğiniz kadar kolay.

istanbul-jet-ve-uçak-kiralama-firmaları

Eğlence, iş ya da aciliyet. Her durum için özel kiralama çözümleri sunan şirketimiz kısa, orta, uzun ve ultra uzun menzilli jet uçak seçenekleri ve kapasiteleriyle bireysel, küçük gruplar ya da kalabalık gruplar için yüksek kalitede hizmet sunuyor.

Her geçen gün filosuna yeni teknolojiye uygun araçlar ekleyen şirketimiz, havacılık alanındaki gelişmelerini yakından takip eden ve öncü atılımlarıyla sektörü şekillendiren firmaların başında geliyor. Düzenli eğitimleriyle personellerinin güncel bilgilerle donatılmasına büyük önem veren firmamız kiralama yaptığınız özel jetten sunulacak olan hizmetin tamamında bu farkı hissetmenizi sağlıyor.

istanbul özel jet kiralama

İstanbul'a En Kolay Ulaşımı Özel Uçaklar ile Gerçekleştiriyoruz

Jet uçak kiralama işletmeleri arasında önde gelen firmalardan olan Plures Air, İstanbul merkezli bir firma olmanın tüm ayrıcalıklarını müşterilerine sunuyor. Telefon, online talep ya da herhangi bir şekilde bize ulaşarak talep edeceğiniz hizmette ihtiyaç duyulan tüm izinler, gerekli belgeler ve sizin için angarya olacak tüm ekstra işlemler firmamızın deneyimli ve alanlarında özel olarak eğitim almış özel personeli tarafından yapılır ve takip edilir. Size sadece yolculuk saatinde talep ettiğiniz havalimanında bulunmak kalır.

Plures Air için gidilen yerin tehlikeli sayılması, o bölgede savaş olması ya da herhangi bir nedenden dolayı tarifeli uçuşların gerçekleşmemesinin herhangi bir önemi yok. Kurulan daha küçük havalimanlarıyla dünyanın en ücra köşelerine gitmeyi kolaylaştıran şirketimiz, özel jet uçak kiralama hizmetiyle sunduğu yüksek güvenlikli uçuşlarla savaş ya da doğal afet gibi sebeplerle tehlikeli kabul edilen bölgelere yüksek kalite standartlarıyla ulaşımınızı sağlıyor. Ortadoğu'nun en çalkantılı dönemlerde İstanbullu iş adamları ve kurumsal şirket çalışanlarının herhangi bir problemle karşılaşmadan problemli bölgelere güven içerisinde ulaştırmanın gurunu yaşayan Plures; kurumların ve iş adamlarının prestijlerini arttırıyor.

İstanbullu iş adamlarının Ortadoğu ve Afrika seyahatlerinde jet uçak kiralama hizmetinde tercih ettikleri ilk marka olan Plures; tüm dünyadaki güçlü iş birliktelikleri ile havacılık ve havacılıkla bağlantılı yan ihtiyaçlarınız için sizin her zaman yanınızda. Çalışanlarınızın ya da sizin güvenliğiniz için her zaman şirketimizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul özel jet uçak kiralama hizmeti ile imkansız diye bir şey olmadığını deneyimlemek için hemen bizimle iletişime geçin.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR