Skip to Content

Özel Jet Kiralama

PLURES AIR

Plures, Türkiye'nin en bilinen özel jet kiralama markasıdır. Türkiye'de ve dünya genelinde tanınan Plures Air, hizmetlerini tam zamanlı olarak 7/24 gerçekleştirebilmektedir. Uzman kadro, güçlü iş birliktelikleri, mükemmel iletişim, uygun fiyat, bol seçenek ve vip hizmet ayrıcalıklarına tek bir noktadan ulaşın.

istanbul-özel-jet-kiralama

İstanbul Özel Jet Kiralama

Plures, yurt dışı ve yurt içi jet uçak kiralama hizmetleri verebilmektedir. Düşündüğünüz uçak türü, bilgileri ve aklınıza takılan tüm soruları Plures Air ile iletişime geçerek dilediğiniz an sorabilir, ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Plures Air merkez ofisi İstanbul/Yeşilköy'de bulunan özel havacılık şirketidir. Plures, Türkiye'de ve dünya genelinde tüm hava aracı kiralama hizmetlerini merkez ofisinden tam zamanlı olarak gerçekleşmektedir. İstanbul ya da bir başka şehir için jet uçak taleplerinizi uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilmekteyiz.

Özel Jet Uçak Kiralama Kategorileri Nelerdir?

Kısa Menzilli

Orta Menzilli

Uzun Menzilli

Ultra Uzun Menzilli

özel jet kiralama fiyatı

Özel Jet Kiralama Fiyatları ve İşlemleri

Özel jet kiralama fiyatları ve süreci, seyahatin gerçekleşmesi için seçilen uçak türü ve seyahat süresi ile belirlenebilmektedir. Seçilen türe bağlı olarak uçuş saat fiyatlandırması yapılmaktadır. Yurt içi talep işlemleri çok kısa sürelerde gerçekleşebilmektedir. Yurt dışı taleplerinde ise bir kaç işleme ihtiyaç vardır. Yurt dışı jet kiralama işlemlerinin tamamlanma süresi gitmek istediğiniz ülke ve şehirle alakalıdır. Seyahat edilecek ülke ile uçuş güzargahında bulunan ve hava sahasından geçilen ülkelerden izinlerin alınması ile uçuş için hazırlıklar tamamlanır. Yurt içi ve Avrupa ülkelerinde bu işlemler çok kısa sürelerde firmamızın uzman personelleri tarafından yapılabilmektedir. Uçuş süresi uzun olan ülkeler için bu işlemlerin ve uçağın hazırlanması 24 ve 48 saat gibi kısa zaman dilimlerinde gerçekleşmektedir. Avrupa ülkeleri ve yurt içi jet kiralama hizmetlerinde bu süre 2 saate kadar indirilebilir. Özel durum gerektiren bölgeler ve ülkeler için minimum 24 - 48 saat aralığında operasyon çalışmalarına başlanılmalıdır. Tüm dünya havalimanlarında aynı uçakla veya farklı marka ve model uçaklar ile hizmet verebilmekteyiz.

Dünya genelinde hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, tüm jet uçak kategorilerinde hizmet verebilmektedir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz seyahati vip hizmetler ile gerçekleştirmek için firmamızı yedi gün, yirmi dört saat arayabilirsiniz. Uçuş planlaması, ücretler gibi tüm sorularınız çağrı merkezimiz ve profesyonel ekiplerimizce cevaplandırılmaktadır.

Tüm uçak kiralama talepleriniz için web sitemizde bulunan talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirsiniz.

Uçuş Saat Ücreti Nedir, Nasıl Hesaplanır?

Özel jet kiralama taleplerinde fiyatlandırma uçuş saat ücretine göre belirlenir. Bu saat ücreti kiralama yapılacak olan uçağın bulunduğu alandan hareketi ile başlar ve geri dönmesi ile son bulur. Bu süre uçağın saat ücreti ile çarpılarak fiyatlandırma yapılır. Uçak saat ücretleri ve uçak seçimi fiyatlandırmada büyük farklılıklar gösterebilir. Sizin için en uygun seçimi, uygun maliyetler için Plures ile iletişime geçiniz. Plures Air farkı ve uygun fiyat avantajları ile bu hizmetimizden en kısa sürede yararlanabilirsiniz.

Sağladığımız özel jet uçak kiralama yelpazemizle istediğiniz ve taleplerinize uygun jeti kiralamak artık çok kolay. Hizmetimiz, belli bir grubun ya da kişinin isteklerine uygun olarak şekillenen uçuşlardır. Şirketimiz istediğiniz her alternatifi size sunarken, sağladığımız konforla kendinizi özel jet sahibi gibi hissedeceksiniz.

Yapmanız gereken tek şey sitemizi incelemek ve hayalinizdeki listeyi bize sunmak olacaktır.

kiralık jet uçak
Bazı Soru ve Cevaplar;

1. Özel jet kiralamanın ayrıcalığı nedir?

Zamanınızı kendinize harcamanız ve havaalanında beklediğiniz ölü zamanları hayatınızdan çıkarmanız size sunduğumuz en büyük ayrıcalıktır. Yolculuk yaparken yapmanız gereken tek şey uçuşun keyfini çıkarmak olacaktır.

2. Uzmanlarınızla herhangi bir saatte konuşmam mümkün olur mu?

Zamanın değerinin farkında olduğumuz için 7/24 sizin hizmetinizdeyiz.

3. Özel jet kiralarken en az kaç saat önce uçuşu ayarlamam gerekir?

Yaklaşık olarak en erken 4 saat içerisinde istediğiniz uçuşu size sunabiliyoruz. Fakat ne kadar erken haber verirseniz, o kadar çok alternatifle size hizmet etmemiz mümkün olacaktır.

4. Eğer uçuşumu değiştirmek ya da iptal etmek zorunda kalırsam ne olur?

Uçuşunuzdan en az 48 saat önce iptal ya da değişiklik yapmanız mümkün. Fakat 24 saat önceden bizi haberdar ederseniz, yaptığınız ödemede kesinti söz konusu olacaktır.

5. Uçuşun bana özel olduğuna nasıl emin olabilirim?

Uçuşumuzun tamamen sizin isteklerinize göre şekillenecektir. Yapmanız gereken tek şey ayrıntıları bizimle paylaşmanız olacaktır.

6. Uçuş esnasında yemek seçenekleri nelerdir?

Bizim için önemli olan sizsiniz. Bu yüzden bir limitimiz yoktur.

7. Evcil hayvanımı da yanımda getirebilir miyim?

Evet getirebilirsiniz. Fakat uçuşu ayarlarken mutlaka bu soruyu yeniden sorunuz. Çünkü bazı uçuşlarda evcil hayvanınızı yanınıza almanız mümkün olmayabilir.

Güven, konfor ve zamanı istediğiniz şekilde oluşturacak olan takım arkadaşlarımızla istediğiniz uçuşu gerçekleştirebilir, hayalinizdeki özel jet kiralama uçuşunu yaşamanın keyfine varabilirsiniz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR