Skip to Content

Özel Uçak Kiralama Fiyatları

PLURES AIR

1 Saatlik yurt içi özel uçak kiralama fiyatı 1.200 € ila 3.000 € + KDV aralığındadır. Yurt dışı uçuşlarda KDV uygulaması yoktur. Fiyat aralığı özel jet ve turboprop uçaklar için belirtilmiştir.

Uçuş süresi, kiralanmak istenen uçağın hangardan çıkması ile başlar. Talep edilen hizmeti gerçekleştirip tekrar hangara dönmesi ile son bulur. Bu arada geçen zaman hesaplanır ve fiyatlandırma yapılır. Tek bir noktaya kiralama yapılabildiği gibi aynı gün veya farklı günlerde birden çok noktaya da hizmet verilmektedir.

Özel uçak kiralama fiyatları, uçak türü ve uçuş süresine bağlı olarak belirlenmektedir. Her amaç için farklı seçenekler ve bu seçenekler sonucu uçuş saat ücreti farklılıkları vardır. Kısaca türüne bağlı olarak uçuş süresine göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sizin için en doğru seçeneği ve fiyatı için dünya genelinde hizmet vermekteyiz. Dünya genelinde bilinen havayolları iş birlikteliklerimiz ile size en yakın ve en ekonomik uçaklar için şirketimiz ile iletişime geçiniz.

özel uçak

Uçak Kiralama Hangi Amaca Hizmet Eder?

Özel uçak kiralama hizmeti insanların ulaşım sorununu çözebilmek ve zamandan tasarruf edebilmelerini sağlamak için tercih edilen bir yoldur. Nüfus yoğunluğunun artması, bunun yanında ulaşım araçlarının yetersiz kalmasıyla oluşan aksaklıkların özellikle iş hayatını olumsuz etkilemesine engel olabilmek için, verilen bir hizmettir. Buradaki amaç insanların ulaşımını güven içinde sağlamak ve bu yöntemle zaman kazandırmaktır. Yoğun iş yaşamının olumsuz etkilerine, ulaşım stresinin eklenmemesi için özel uçak kiralama bir gereksinim haline gelmiştir. Amaç zaman kazanmak olduğunda, ulaşımın bu yolla yapılması vazgeçilmez bir tercih olarak görülmelidir. Plures bu istekler karşısında tüm olanaklarıyla hizmet etmekten ve müşterilerinin verdiği tepkilerden oldukça memnundur.

özel uçak kiralama fiyatı

Özel Uçak Kiralama Maliyetleri

Özel uçak kiralama önceki dönemlerde olduğu gibi fazla maliyetli olmamakla birlikte, kiralanan uçağın türü, gidilen mesafe, taşınan yolcu ve yük miktarı gibi etkenlerle hesaplanabilecek bir olgudur. Bu sektördeki firma sayısının artması ile rekabet ortamı içinde belirlenen fiyat politikaları sayesinde, uçak kiralama hizmetinden yararlanan kişileri memnun etmektedir. Bu hizmetten faydalanan iş çevreleri ve diplomatik çevreler gittikçe artan oranlarda taleplerini yükseltmektedir. Plures Havacılık tarafından sizlere sunulan rekabetçi özel uçak kiralama fiyatları ile bu hizmetten yeniden faydalanmanızı sağlayacaktır.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları; Dünya genelinde uçak kiralama ücretleri uçuş saati ile hesaplanır. Seçim yapılan uçak türlerinin hepsinin uçuş saat ücretleri farklıdır. Bu ücretlerin haricinde istenilen tüm hizmetlerde bu saat ücretine eklenmektedir. Kiralamayı düşündüğünüz uçak türü ve istediğiniz hizmetler doğrultusunda en kısa sürede fiyatlandırmalar yapılabilmektedir.

özel jet kiralama fiyatları

Jet kiralama fiyatları; Özel jetler en çok kiralama talebi alan hava araçlarıdır. En çok talep alması, hızlı ve güvenli olarak çok kısa sürelerde, istenildiği zaman, istediğiniz yere ulaşılmı sağlamasıdır. Dünya genelinde en bilenen jet uçak markaları ile uçuşlarımız gerçekleştirilmektedir. Jet fiyatlandırması saat ücreti ile belirlenir. Her jetin farklı saat ücreti bulunmaktadır. Jet fiyatları için firmamızın destek hattıyla iletişime geçin, gerekli bilgilere ulaşın.

Hava Ambulansı Kiralama Fiyatları; Dünya genelinde hava ambulansı uçağı kiralamaları yapan şirketimiz cazip fiyatlarla bu hizmetlerini müşterilerine sunabilmektedir. En acil durumlarda kullanılan jet ambulanslar ile 7/24 hizmet vermekteyiz. En bilinen sağlık kuruluşlarının hava ambulansı ihtiyaçlarını karşılayan firmamızın destek hattını arayarak detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Yolcu Uçağı Kiralama Fiyatları; Özel tur organizasyonları, şirketlere özel kiralamalar, turizm şirketleri, yurt içi ve yurt dışı birçok organizasyon için özel yolcu uçak kiralaması yapabilirsiniz. Yolcu uçak fiyatlarımızı öğrenmek için merkez ofisimizden bilgi alınız.

Günümüzde hızlı bir gelişme yaşayan havacılık sektöründe, kurumsal ve bireysel müşterilerin hava aracı kiralama yolu ile işlerinde oldukça hızlandıkları görülür. İhtiyaçlar ile gelişen sektör, müşterilerine oldukça fazla kolaylık sağlamaktadır. Ulusal ve uluslararası uçuş kuralları dâhilinde, müşteri memnuniyetinin gözetildiği hizmetimiz çok farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu sebepler arasında iş seyahatleri, konserler, turlar, spor gibi organizasyonlar, hasta taşıma amaçlı talepler, insani yardım, tahliye ve geri dönüş organizasyonları, yük taşıma ve diplomatik istekler sayılabilir.

Uçak türleri; motor seçenekleri, kapasiteleri ve menzil unsurlarına göre birçok model içermektedir. Amacınıza en uygun özel uçak seçimi ve en uygun fiyatlar için şirketimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR