Skip to Content

Kargo Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Havacılık şirketi olarak kargo uçak kiralama hizmetleri de vermekteyiz. Kargo uçaklar tamamen taşıma faaliyetlerinin hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Sadece özel hava yolu taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmek için tercih edilmektedir. Şirketimiz bu hizmeti dünya çapında hizmeti vermektedir.

Jet ve pervaneli uçak seçenekleri mevcuttur. Kargo uçaklar birçok farklı özellikleri ile birbirinden farklılıklar gösterir. Ağır yük gönderimlerinin yapılabildiği gibi çok daha ufak ağırlıklarda ve acil durumlarda jet uçak kiralamaları da yapılabilmektedir. Şirketimiz komple kargo uçak kiralama hizmetinin yanı sıra dünya genelinde parsiyel taşımacılık hizmeti de verebilmektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için merkez ofisimizi arayınız. 0212 465 33 32

Menzil, uçuş süreleri ve kapsamlı bilgileri müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

kargo-uçak-kiralama-hizmeti

Kargo Uçak Kiralama Hizmetinde Neler Taşınır

Kargo uçak kiralama pazarındaki kaliteli hizmetiyle dünyaca tanınmakta olan firmamız, aşağıda belirttiğimiz gönderi seçenekleri için güvenilir ve hesaplı kiralama hizmetleri vermektedir.

• Tehlikeli Kimyasal Maddeler ve Malzemeler

• Petrol ve Gaz Donanımları

• Otomotiv Parçaları

• İnsani Yardım Malzemeleri

• AOG Durumları

• Değerli Eşya ve Mallar

• Uzay ve Havacılık Donanımları

• Müzik ve Tiyatro Grupları için Sahne Malzemeleri

• Ağır ve Büyük Parçalar

• Taze Sebze, Meyve ve Canlı Hayvan

• Cenaze Taşımacılığı

Talebiniz üzerine size en uygun uçak kiralama hizmetini önerebilmek için güzergah, yük ve zaman çizelgesini inceliyoruz. İşinizi kolaylaştırmak adına geçici, yoğun sezon ve proje kargoları için kısmi kiralama, tek yön uçak müsaitlikleri ve buna benzer birçok çözüm öneriyoruz. Özel uçak kiralama hizmetlerinde de Plures Air size en pratik ve hesaplı çözümleri sunar.

plures-kargo

Plures Kargo Tüm Gönderilerinizde Sizinle

Bozulabilir kargo (PER) kategorisine ise ısı, nem ve çevresel etkiler sonucu bozulabilen taze sebze, çiçek, meyve gibi unsurlar girmektedir. Kargo uçak kiralama hizmeti ile özel bir hassasiyet gerektiren bu ürünler + 2/ + 8 derecede ilk günkü tazeliklerini koruyarak yerine ulaştırılmaktadır.

Soğuk zincir (COL) kategorisinde ise genellikle büyük miktarlarda ilaç taşımacılığı yapılır. Bu tür taşımalarda kargo uçağının ısısı – 20 derecede tutulmaktadır.

Canlı hayvan taşımacılığı ise (AVI) büyük ve küçükbaş hayvanların sağlık koşulları düşünülerek hizmetinizdedir.

İnsani yardım kargo uçağı ile giysi, ilaç, medikal ürünler, yiyecek, su, çadır ve prefabrik ürünler gönderilebilir. Doğal afetlere ilk müdahale esnasında en çok su, ilaç, yiyecek ve barınma sorunları karşımıza çıkmaktadır. Ulusal ve uluslararası yardım kuruluşlarının, vakıf ve derneklerin, hayırsever insanlar ve şirketlerin, şahıs ve tüzel kişilerin yardımları konusunda 7/24 çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tehlikeli Madde içeren gönderimlerde IATA DGR yönetmeliklerine uygun olarak kargo uçak kiralama hizmeti almak en hızlı çözümdür. Plures Havacılık uçuş ve teknik ekibi, yürürlükte olan Tehlikeli Maddeler Taşımacılığı Yönetmeliği doğrultusunda eğitim almıştır.

Plures Air, müşteri memnuniyetini esas hedefi olarak seçtiğinden, kargo uçak kiralama ve hava yolu taşımacılığında tüm ulusal ve uluslararası havacılık yönetmelikleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Güçlü network ağımızla ihtiyacınız olan kargo uçağını, sizin talepleriniz doğrultusunda en kısa güzergahı seçerek belirlediğiniz zaman diliminde hizmetinize sunuyoruz. Ambalajlama gereksinimleri, gümrük ve depolama konusunda da size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Plures Air'ın iş prensiplerinden birisi de daima müşterilerine çözüm önerileri sunmak ve onların işlerini kolaylaştırmaktır. Özellikle tarifeli uçuşlarda çözüm bulamadığınız durumlarda uzman kadromuzla ve ekibimizle yanınızda olmak firmamızın önceliğidir.

özel-kargo-uçağı-kiralama

Özel Kargo Uçağı Kiralama Hizmeti

Plures Air özel kargo uçak kiralama hizmetleri alanında yılların tecrübesine sahip, havacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisidir. Türkiye'den yurtdışına, yurtdışından Türkiye'ye her türlü uçak kiralama hizmetini veren firmamızın hedefi daima size kaliteli ve kusursuz hizmeti sunmak olmuştur. Bu anlamda sürekli kendimizi yeniliyor ve modern çağın yeniliklerini verdiğimiz hizmetlere yansıtıyoruz. Siz de özel kargo uçak kiralama hizmetlerinde alanının en iyisi ve en hesaplısı olan Plures Air'i tercih edin. Merkez ofisimizi arayarak, kurumsal hizmetlerimiz ve şirketlere özel çalışmalarımız hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kargo uçak kiralama çeşitleri ve her türlü sorularınız için talep formlarımız aracılığıyla şirketimize ulaşabilirsiniz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR