Skip to Content

Ambulans Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures, ulusal ve uluslarası ambulans uçak kiralama hizmetleri vermektedir. Plures, 7 gün 24 saat, yurt içi ve yurt dışı uygun fiyatları ile hizmetini tam zamanlı olarak gerçekleştiren bir şirkettir. Türkiye ve dünya genelinde bulunan tüm havaalanlarından hizmet talep edebilirsiniz. Plures Air, yurt içi ve yurt dışı uçak kiralama ihtiyaçlarınıza rotaya göre belirlenen fiyatları doğrultusunda pervaneli ve jet uçaklar ile çözümler sunmaktadır. Tek gidiş ve gidiş-dönüş şeklinde uçak kiralama hizmeti verilebilmektedir. Tüm sağlık ekipmanlarına sahip uçaklarımız ve uzman hava tahliye sağlık personelleri ile tam zamanlı olarak operasyonlarımız devam etmektedir.

Acil ambulans uçak ihtiyaçlarınız ve fiyat bilgisi için destek hattımızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Dilediğiniz uçak kiralama ihtiyaçlarınızı destek hattımıza iletebilirsiniz. Destek hattımız 7 gün 24 saat hizmet vermekte ve ücretsiz bilgi desteği sağlamaktadır. Her türlü tıbbi tahliye operasyonlarında alanında uzman personelimiz ile tam zamanlı olarak hizmetinizdeyiz.

Ambulans uçak kiralama hizmeti şehirlerarası ya da ülkeler arası hasta transferleri için gerçekleştiren bir uçuştur. Bu hizmet ciddiyet ve profesyonellik isteyen bir hizmettir. Bu anlamda Plures, kurumsal alt yapısı ve seçkin çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Uzmanlık gerektiren bir alan olduğu için bu konuda Plures kendini kanıtlamış bir markadır. Firmamız, zamanı en iyi şekilde kullanıp hem acil hasta transferleri için hem de stabil durumda olan hasta transferleri için sağlıklı bir rota çizmektedir.


plures ambulans uçak

7/24 Ambulans Uçak Kiralama

Sorunsuz ve hızlı bir uçuş, donanımlı bir hava ambulansı, profesyonel tıbbi personel ve seçkin sağlık kurumları ile dirsek teması kuran Plures Air, hava araçları kiralama alanında lokomotif bir firmadır. Firmamız, bu özel hizmet için her şeyi düşünmüştür. Kiralama hizmetinde olmazsa olmaz tüm ihtiyaçlar eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimize konu hakkında donanımlı bilgi tarafımızdan verilmektedir. Ambulans uçak kiralama hizmeti, tüm hasta transferlerinde aktif olarak görev almaktadır. Bu son derece güvenli ve seri bir transfer türüdür. Bu transferde her şey hasta için hazır bir şekilde beklemektedir. Hastanın özel durumuna göre uçak içerisindeki ekipmanlar ve uzman kadro değişiklik göstermektedir. Ambulans uçak kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz hastaya refakat edebilmektedir. Yine, transfer edilecek hastanın özel doktoru da uçuş boyunca sağlık ekibine eşlik edebilmektedir. Plures Air ile transfer edilen her hasta kendini son derece güvende ve konforlu hissetmektedir.


kiralık ambulans uçak

Ambulans Uçak Kiralama Hizmetleri

Plures Air olarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı bir hayat sürmesi bizler için oldukça önemli ve değerli bir konudur. Bu duygudan hareketle sunduğumuz ambulans uçak kiralama hizmeti ile sizler için gökyüzüne doğru yol alıyoruz. Hayatın bütün enerjisini, coşkusunu ve sevincini paylaşmak adına, daha sağlıklı bir hayat sürmek adına, kanatlarımızı sonsuz bir güç ile açıyor ve havalanıyoruz. Gökyüzünün sonsuzluğuna karışıp, umut veren bulutlara ve maviye karışıp sizin sağlığınızı emin ellerle yerine ulaştırıyoruz. Biz, hasta transferi ya da hasta nakli yapmıyoruz. Biz, sizin hayallerinizi, umutlarınızı ve geleceğinizi taşıyoruz. Siz de bizimle güvenli, sağlıklı, donanımlı bir şekilde uçmak istiyorsanız ambulans uçak kiralama hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz.


ambulans uçak kiralama fiyatları

Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları

Sağlık için yapılan hiçbir harcama lüks olmadığı için Plures Air olarak uçak kiralama fiyatları alanındaki esnek politikamız ile sizlere hizmet veriyoruz. Yüksek kalite standartları, profesyonel hizmet anlayışı, uzman kadrosu ve güçlü referansları ile firmamız kurumsal bir rotada ilerlemektedir. Esnek kiralama fiyatlarımız ile havacılık ve hava yolu taşımacılığının tüm süreçlerini en sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati ile hareket ediyoruz. Kaliteden ve hizmetten ödün vermeden, etik kurallar çerçevesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Uçak kiralama kendi alanında çok önemli bir noktaya çözüm sunmaktadır. Sağlık her şeyden önemlidir ve sağlığı korumak için ya da sağlığa kavuşmak için ambulans uçaklar hasta ve hasta yakınlarına umut vermektedir. Dilediğiniz zaman Plures ile iletişime geçerek fiyatları ve hizmetler hakkında bilgi alabilir ve işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.


ambulans uçak
Ambulans Uçak ile Hızlı ve Güvenli Ulaşım

Hızlı, güvenli, donanımlı ambulans uçak ile siz de acil vakalarda ya da sabit vakalarda bu uçaklar ile yolculuk edebilirsiniz. Hizmetimiz daha çok transferi önem teşkil eden hastalarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Çünkü kimi zaman bu hastalar için saatlerin hatta dakikaların bile çok büyük önemi vardır. Bu aşamada son derece önemli bir misyona sahip olmaktadır. Uçaklar son derece konforlu ve bir hastane kadar donanımlıdır. Hastanın ve hasta yakınlarının en sorunsuz şekilde uçması için her şey mevcuttur. Bu hizmetin ciddiyetinin son derece farkında olan Plures, ambulans uçak kiralama fiyatları seçeneğini esnek ve ekonomik olarak siz değerli müşterilerimize sunuyor. Her hastanın durumuna göre uçak içerisine ekipmanlar kuruyoruz. Tıbbi personel ile de bu durumu destekliyoruz. Kiralama fiyatları tüm bu durumlara göre değişiklik gösteriyor. Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşları ile dirsek teması kuran firmamız, alanında lider bir yol izlemektedir.

Plures Havacılık ile Ambulans Uçak Kiralama Farkı

Firmamız her hizmetinde ilk olarak müşteri memnuniyeti ve beklentileri üzerine çalışmaktadır. Amacımız; her yerde insanlar için daha iyi, daha güvenli, daha sağlıklı ve daha kaliteli hizmet sunmak. Yeni ve benzersiz değerler yaratarak müşteri sadakatini ve güvenini sağlamak. Müşterilerimizi dinlemek ve onların ihtiyaçlarını anlamak. Yenilikçi ve faydalı çözümler ile yaşam kalitesini arttırma. Müşteri odaklılık, dürüstlük, yaratıcılık ve etkin iletişim bizim için yüksek değeri ve motivasyonu ifade ediyor. İşimize ve müşterilerimize duyduğumuz heyecan bize ilham veriyor. Biz; sizlere daha kaliteli, daha sağlıklı, dolu dolu ve zengin bir yaşam sunmak için tüm tutkumuzu ve enerjimizi ambulans uçak kiralama hizmetimizde birleştirdik.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR