Skip to Content

Venezuela Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Air ayrıcalığıyla Venezuella özel jet uçak kiralama hizmeti ihtiyaçlarınızda, hayallerinizin çok daha ötesinde bir yolculuk sizi bekliyor. Firmamızın kendi planlarınıza özel olarak hazırlayabileceğiniz uçuşlarıyla, istediğiniz saatte, istediğiniz model uçaklarla konforlu ve ekonomik seçenekleriyle her daim yanınızdadır. Venezuella Güney Amerika'da yer alan bir ülkedir. Başkenti olan Caracas, en önemli şehridir.

Ülkenin resmi dili İspanyolca olmasına rağmen, özellikle halk arasında yaygın olarak İngilizce de kullanıldığı görülmektedir. Bu yüzden ziyarete gelen turistlerin iletişim konusunda sıkıntı çekmesi mümkün olmamaktadır. Yılın her mevsimi ziyaret edilebilecek bir iklime sahiptir. Ancak aralık ve nisan ayları arasında hava sıcaklığı daha uygun olgun olduğundan çeşitli aktivite ve festivaller özellikle bu zamanlarda yapılır.

Venezuella Türkiye'den vize talep etmemektedir. Ancak Türkiye'den Venezüella'ya direkt uçuş bulunmamaktadır. Yani tarifeli uçuşlarla seyahatinizde aktarma yapmak zorunda kalırsınız. Plures Air' in Venezuella özel jet uçak kiralama hizmeti sayesinde, tarifeli uçuşlarda yaşanan bütün sıkıntılardan bir çırpıda kurtulursunuz. Muhteşem doğal güzellikleri, plajları ve doğal parklarıyla bu güzel ülke turistler için birçok gezi seçeneği sunar. Her insanın mutlaka görmesi gereken ülkelerden birisidir. Canaima Doğa Parkı, Angel Şelaleleri, Katedral görülmesi gereken bölgelerin en başında gelir. Dünyanın en yüksek şelalesi olan El Santo Angel Şelalesi, 979 metredir. Ayrıca kuvars oluşuma sahip Roraima Dağı, hem doğa gezileri için, hem de tırmanış seferleri için muazzam bir ortam sunmaktadır. Deniziyle ve plajlarıyla ünlü olan ülke, aynı zamanda iç bölgelerindeki çölleriyle de oldukça meşhurdur. Ülkede bolca tropikal meyve yetiştirilir. Bu tropik meyveler yapılan yemeklerde de çokça kullanılmaktadır. Özellikle kızartılmış muz ve ananas, ana yemeğin yanında bir yan ürün olarak sunulmaktadır.

Venezuella özel jet uçak kiralama hizmeti, diğer yurt dışı uçuşlarımızda da olduğu gibi, yüksek kalite ve konforu garanti etmektedir.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR