Skip to Content

Ukrayna Uçak Kiralama

PLURES AIR

Ukrayna özel uçak kiralama hizmeti almak için yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Plures Air bütün hava yolu hizmetlerinde olduğu gibi yurt dışı seyahatlerinizde de siz değerli müşterilerinden gördüğü yoğun ilgi ve destekle piyasadaki en kaliteli ve ekonomik çözümleri hizmetinize sunuyor.

Plures Air'in Ukrayna özel jet uçak kiralama hizmeti kalite ve güvenliğin doğru adresidir. Ülke doğası, tarihi mimarisi, plajları ve eğlence sektörü sayesinde her yıl yirmi milyondan fazla turist ağırlıyor. Bu güzel ülke Avrupa'nın en çok turist çeken sekizinci ülkesi olan ve en çok Doğu Avrupa'dan gelen yabancı misafirlerinin tatil listesinin başında geliyor. Ülkenin başkenti Kiev, geniş caddeleri, mimarisi ve Saint Sophia Katedrali gibi görkemli yapılarıyla adeta göz kamaştırıyor. Kiev, birçok tarihi özellikle beraber bir Avrupa şehrini aratmayacak kadar modern bir şehirdir. Kiev'in dışında Lviv de Ukrayna'nın görülmesi gereken şehirlerindendir. Burada sakin kafelere, Arnavut kaldırımlı sokaklara ve gotik mimarideki yapıtlara rastlamak mümkündür. Ülkenin güneyinde yer alan sahil kenti Odessa, tatil yapmak için gelen turistler arasında oldukça fazla tercih edilen bir yerdir. Burası kumsalları ve kumsal diskolarıyla meşhur bir şehirdir. Kendi başına küçük bir kıta sayılabilecek Kırım da, sıcacık iklimi ve deniziyle tatilcilerin yüzmek ve güneşlenmek için ziyaret ettikleri bir diğer bölgedir. Seyahatinizde Ukrayna özel jet uçak kiralama hizmeti avantajından yararlanmanız seyahat keyfinizi katlandıracaktır.

7 Gün 24 Saat Jet Uçaklar Hizmetinizde

Türkiye'deki en güvenilir özel jet uçak kiralama hizmeti için Plures Air ayrıcalığını tercih eden müşterilerimiz, beklentilerinin çok daha ötesinde keyifli zamanlar geçiriyor. Ukrayna'nın tamamı ve özellikle de Kırım, ekonomik fiyatları ve rahatlığıyla Türkiye'den oldukça fazla turist çekiyor. Artık Türkiye'den gelen ziyaretçilerden vize talep edilmediği için, seyahat etmek daha kolay hale gelmiş oldu. Ukrayna'nın tatil sezonu haziran, temmuz ve ağustos aylarıdır. Ancak hava koşulları da dikkate alındığında, ziyaret için en uygun zamanların nisan, mayıs ve haziran aylarının olduğunu söylemek mümkün olur.

Plures Air Ukrayna özel jet uçak kiralama hizmeti hakkında öğrenmek istediğiniz bütün detaylar için müşteri destek numaramızı istediğiniz zaman ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR