Skip to Content

Polonya Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Air, uçuş emniyeti, ekonomik uygunluğu ve yolcu konforunu ilke haline getirmiş, gerek ulusal gerekse de uluslararası sahada özel uçak kiralama hizmetleri sunan bir kuruluştur. Edindiği vizyon ve sahip olduğu misyon ile hizmet verdiği ülkelere Polonya'yı da eklemiştir.

Plures Air özel uçak kiralama hizmetleri farklılığı ile Polonya'ya uçun!

Polonya, 38 milyonluk nüfusu ile Dünya'nın en kalabalık 33. ülkesidir, 2004 yılında Avrupa Birliğine üye olmuştur. 16 idari bölümden oluşmaktadır, başkent Varşova yanında , Krakow, Poznan, Lodz, Wrocklav önemli şehirlerindendir. Ülkede Babimost ( IEG), Bydgoszcz ( BZG), Gdansk ( GDN), Katowice - Pyrzowice ( KTW), Krakov - J. Paul II International ( KRK), Lodz Lublinek ( LCJ), Lublin ( LUZ), Poznań ( POZ), Rzeszow - Jasionka ( RZE), Szczecin Goleniow ( SZZ), Varşova ( WAW), Varşova Modlin ( WMI), Wroclaw ( WRO) isimlerinde 13 adet havaalanı bulunmaktadır, uluslararası uçuşlar genellikle Varşova Havaalanından gerçekleştirilmektedir. Polonya, istikrarlı bir ekonomik liberalizasyon politikası izlemiştir, yeraltı kaynakları bakımından zengin bir ülkedir. Ülkede, taşkömürü, kükürt, çinko ve kurşun yatakları bulunmaktadır aynı zamanda Oder Irmağı ile suyolu taşımacılığı yapılmakta olup, balıkçılık ülke için oldukça önemli bir gelir kaynağıdır. Szczecin, Swinoujscie, Gdynia ve Gdansk başlıca limanlarındandır, artan işgücüne karşın işsizlik oranının yüksek olması ile Polonya, yapılacak yatırımlar için açık kapı görevini üstlenmektedir.

Plures Air olarak sunduğumuz, Polonya özel uçak kiralama hizmetlerimiz ile Polonya'ya hızlı ve bir o kadar da kendinizi özel hissettirecek uçuşlar ile ulaşabilirsiniz. Özel uçak kiralama hizmetlerimiz tatil, seminer, konferans, toplantı, toplu organizasyonlar, iş gezileri ve spor organizasyonları amacı ile yaptığınız yolculuklar için uygundur. Plures Air, kalitesinden ödün vermeden sunduğu ekonomik avantajlar ile önemli kişi ve kurumların güvendiği, 1 numaralı havacılık şirketi olmuştur. Sizler de kendinizi evinizde hissettirecek bir yolculuk için Plures Air ile iletişime geçin.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR