Skip to Content

Pakistan Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Air, toplu organizasyonlar, iş gezileri, spor organizasyonları gibi birçok farklı etkinlik için kurum ve kuruluşlara tam destek vermek amacı ile özel uçak kiralama hizmeti veriyor.

Pakistan Özel Uçak Kiralama Hizmeti

Geliştirdiğimiz vizyon ve misyon ile önce Türkiye'de sonra da tüm dünya'ya hizmet verme amacındayız. Hedeflerimiz doğrultusunda, özel uçak kiralama hizmetlerimiz çerçevesinde bünyemize her gün yeni ülkeler eklemekteyiz, Plures Air özel uçak kiralama hizmetleri ile Pakistan'a uçabilirsiniz.

Tekstil Ülkesi Pakistan'a Özel Uçuş!

Pakistan dünyanın en kalabalık 6. ülkesidir. Pencap, Sind, Kuzeybatı Sınır Eyaleti, Belucistan olmak üzere 4 eyaleti bulunmakta olup, başkenti İslamabad dışında, Karaçi, Lahor, Ravalpindi, Haydarabad, Multan, Peşaver gelişmiş şehirlerindendir.

Karaçi Pakistan'ın en büyük ve en gözde sanayi şehridir. Pakistan ekonomisi genel olarak tarıma dayanmak ile beraber, en önemli endüstrisi tekstildir. İşgücü fazla olan ülkede, yatırım alanı oldukça fazladır.

Ülkede Bahawalpur ( BHV), Chitral ( CJL), Dadu ( DDU), Dalbandin ( DBA), Dera Ghazi Khan ( DEA), Dera Ismail Khan ( DSK), Faisalabad International ( LYP), Gilgit ( GIL), Gwadar ( GWD), Hyderabad ( HDD), Kadanwari ( KCF), Karaçi Jinnah International ( KHI), Lahor Allama Iqbal International ( LHE), Mohenco-daro ( MJD), Multan International ( MUX), Nawabshah ( WNS), Panjgur ( PJG), Peshawar ( PEW), Quetta ( UET), Shaikh Zayed ( RYK), Sialkot ( SKT), Sindh Sawan ( RZS), Skardu ( KDU), Sui ( SUL), Sukkur ( SKZ), Turbat ( TUK), Zamzama ( ZIZ), Zhob ( PZH), İslamabad Chaklala ( ISB) isimli 29 adet havaalanı bulunmaktadır.

Plures Air, sunduğu özel uçak kiralama hizmetleri ile sizi, en konforlu ve en kısa sürede Pakistan'da bulunan havaalanlarına yönlendirerek ulaşmak istediğiniz noktaya ulaştırır. Sizler de kaliteli ve kaliteli olduğu kadar da ekonomik özel uçak kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR