Skip to Content

Plures Air Özel Uçak Hizmeti

Şirketimiz uluslararası uçak kiralama hizmeti vermektedir. Yurt dışı ve yurt içi uçak kiralama hizmeti verebilmekteyiz.

Uçak kiralama hizmetlerimizden tek gidiş, gidiş-dönüş ve birden fazla noktaya uçuş talep edebilirsiniz.

Şirketimiz uçak kiralama hizmetlerini dünya genelinde tüm havaalanlarında gerçekleştirmektedir.

Mesai saatleri içinde talep formunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri dışında destek hattımızı arayarak ücretsiz bilgi alabilir ve uçak kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gece ve gündüz ayırımı yapmadan günün her saati kiralama hizmetlerimiz alanında uzman ve çok dilli personelimizle devam etmektedir.

Dünya Genelinde Kiralama Yaptığımız Uçak Türleri

Özel Jet

Pervaneli Uçak

Kargo Uçakları

Hava Ambulansları

Grup - Yolcu Uçakları

Talep formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

Uçak Kiralama Hizmetleri

Jet uçaklar tamamen size özel olarak tahsis edilir. Bir çok jet uçak modeli mevcuttur. Yolcu sayıları, bagaj hacimleri, hız ve ikram farklılaklarını ilgili sayfamızı ziyarek ederek inceleyebilirsiniz. Uzman desteği almak için destek hattımızı arayınız.

Pervaneli uçaklar, pervane gücü ile çalışan motora sahip uçaklardır. Pervaneli uçakların diğer uçak türlerine göre sadece hız farklılığı vardır. Bu hız farkının yanı sıra bir çok piste iniş özelliğide bulunmaktadır. Ayrıca uygun maliyetleri ile pervaneli özel uçak seçimleri yapılmaktadır.

Kargo uçaklar; ürün, makine, otomotiv, yedek parça, iş makineleri gibi bir çok gönderimlerin en hızlı bir şekilde nakliyesini gerçekleştirmek amacı ile kullanılmaktadır. Şirketimiz komple kargo uçağı kiralaması ya da parça, koli gibi parsiyel kargo taşımacılığı hizmetini dünya genelinde verebilmektedir.

Ambulans Uçaklar; hava tahliye ve tıbbi tahliye amacıyla kullanılmaktadır. İnsan sağlığının önemi, saniyelerin fark yaratacağı anlar için ambulans uçaklar bir çok sağlık kuruluşu tarafından kullanılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı hizmetimiz vardır.

Grup Uçak Kiralama; tur organizasyon firmalarının ve şirketlerin tarifeli uçak olmayan bölgeler için veya tamamen kendilerine özel tahsis edilmesi istediği yolcu uçaklarının kiralanmasıdır. Grup uçak kiralama hizmetinde 30 kişi ile 450 kişilik değişik kapasitelerde uçaklar ile hizmet veriyoruz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR