Skip to Content

Özbekistan Uçak Kiralama

PLURES AIR

Özbekistan merkezli ambulans ya da özel jet gibi özel uçak kiralama ihtiyaçlarınızda 7/24 hizmet. Plures Air, rakipsiz bir hizmet anlayışı, benzersiz çalışma disiplini ve bu anlayışla müşterilerimizin memnun olabilmesini sağlamak adına geliştirdiği vizyonu ile kurulduğu günden bu yana hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarında Türkiye' nin önde gelen özel uçak kiralama şirketlerinden biri olmuştur. Her geçen yıl, hizmet anlayışı ve firmalara sunduğu eşsiz çözüm ortaklığı sayesinde de sektörün artık aranan ismi haline gelmiştir. Plures Air, kendisinden beklenileni karşılamak için dünya'nın her ülkesine hizmet verme amacı gütmektedir.

Özbekistan'a Plures Air Rahatlığıyla Ulaşın!

Özbekistan Cumhuriyeti, 7 bağımsız Türk Devletinden biri olup Türkiye'nin de bulunduğu TÜRKSOY üyesidir. Ülkede 12 Eyalet bulunmaktadır, başkent Taşkent'in yanında Namangan, Fergana, Andican, Semerkand, Buhara, Hive, Hokand, Karşı, Ürgenç ve Nukus önemli şehirlerindendir. Pamuk üretiminde BDT üyesi devletler arasında 1. , dünya'da ise 3. sırada bulunmaktadır. Petrol, altın, uranyum, doğal gaz, kömür gibi yer altı zenginliklerini bulundurmakta olup, dünya altın rezervlerinin sayılı ülkelerindendir, yılda 80 ton altın çıkarılmaktadır. Ülkede bulunan Andizhan ( AZN), Buhara ( BHK), Fergana ( FEG), Kashi Karshi ( KSQ), Namangan ( NMA), Navoi ( NVI), Nukus ( NCU), Semerkand ( SKD), Taşkent Yuzhny ( TAS), Termez ( TMJ), Urgench ( UGC) ve Zarafshan ( AFS) isimli 12 adet havaalanı ülkenin önemli kültür ve yatırım şehirlerinde bulunmakta.

Özbekistan Özel Uçak Kiralama

Plures Air, sizlere bu yatırım ülkesine özel uçak kiralama hizmeti sunmakta. Özel uçak kiralama hizmetlerimiz ile katılımcı sayısına göre belirlediğiniz kapasitedeki uçaklarımız ile Özbekistan'a uçabilir, tatilinizde bu kültür şehrini ziyaret edebilir, önemli toplantı, etkinlik, organizasyon ve seminerlerinize zamanında ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Özbekistan'a uçarken bütçenizi zorlamadan kendinizi rahat hissetmek için Plures Air'ı seçin, ekonomik ve kaliteli özel uçak kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR