Skip to Content

Norveç Uçak Kiralama

PLURES AIR

Norveç özel uçak kiralama hizmetleri, Plures Air bünyesinde verilen sayısız kaliteli hizmetten biridir. Plures, Norveç'ten dünyanın her yerine ya da dünyanın her hangi bir bölgesinden hava aracı kiralayarak seyahat etmek isteyenlerin isteklerini yerine getirmektedir. İsteğe göre hava ambulansı, isteğe göre hava kargo ya da sadece sınırlı sayıda ama hızlı yolcu ulaşımı için özel jet kiralama hizmetleri veren firmamıza 7/24 ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz.

Plures Air, uzun yıllardır edindiği tecrübeler ile ulusal ve uluslararası sahalarda özel uçak kiralama hizmeti veren bir havacılık firmasıdır.

Norveç Hakkında Kısa Bilgiler

Batı Avrupa'nın en kuzey bölgesinde yer alan Norveç, geniş şekilde deniz kenarına kıyısı olan bir ülkedir. Bu nedenle balıkçılık konusunda dünyanın bir numaralı ülkesidir ve milli gelirinin büyük kısmını bu sayede sağlar. Yaşlı nüfusun genç nüfusa göre daha fazla olduğu ülkede çalışacak kişilerin azlığı ülkenin en büyük sıkıntısıdır. Bunun dışında gelir olarak dünyanın e zengin 5 ülkesi arasında yer alan Norveç, çoğu Avrupa ülkesinin de daha ilerisindedir. Başkenti Oslo olan ülkede, çok küçük şehirler dışında her kentte bir havaalanı bulunmaktadır. Uçak kiralama, havayolu ulaşımı, uçak kargo gibi hizmetlerin tümü bu havaalanları sayesinde yürütülmektedir.

Ülkede babadan oğula geçen bir rejim söz konusudur ve yönetim kralın idaresindedir. Dağlık bir alana sahip olan Norveç, ülke içindeki ulaşımını karayolu ile sağlamaktadır. Ancak uzak şehirlerarası seyahaterde en fazla havayolu ulaşımı tercih edilmektedir.

Norveç, başkenti Oslo olan, sınırları içerinde Lavangen, Leknes, Bergen, Trandheim, Beryggen gibi önemli şehirleri bulunduran bir Kuzey Avrupa ülkesidir.

Yaşam standartları Avrupa'daki diğer ülkelerin ortalamasının çok üstünde olduğu için Avrupa Birliğine girmek istememektedir. Dünya balıkçılık ihracatında 1 numara olup, deniz sınırlarında petrol yataklarının bulunması ile gücüne güç katmıştır. Kişi başına düşen milli gelir düzeyinde dünyanın ilk 5 ülkesi arasında bulunmakta olup, Norveç'in en büyük sorunu artan yaşlı nüfusu ile işgücü kaynağı bulamamasıdır. Norveç'de çok küçük şehirler dışında her şehirde havaalanı bulunmakta ve Plures Air, Norveç özel uçak kiralama hizmetlerini bu havalimanlarından sunmaktadır.

Ülkede, Alta ( ALF), Andoya ( ANX), Aro ( MOL), Banak ( LKL), Bardufoss ( BDU), Batsfjord ( BJF), Bergen ( BGO), Berlevag ( BVG), Bodo ( BOO), Bronnoy ( BNN), Fagernes Leirin ( VDB), Floro ( FRO), Forde ( FDE), Hammerfest ( HFT), Harstad - Narvik - Evenes ( EVE), Hasvik ( HAA), Haugesund ( HAU), Honningsvag ( HVG), Kirkenes - Hoeybuktmoen ( KKN), Kjaerstad ( MJF), Kristiansand ( KRS), Kristiansund Kvernberget ( KSU), Leknes ( LKN), Longyearbyen Svalbard Longyear ( LYR), Mehamn ( MEH), Mo i Rana ( MQN), Namsos ( OSY), Narkvik ( NVK), Orland ( OLA), Orsta-Volda ( HOV), Oslo - Rygge ( RYG), Oslo Gardermoen ( OSL), Oslo Torp Sandefjord ( TRF), Roeros ( RRS), Rost ( RET), Sandane ( SDN), Skien Geiteryggen ( SKE), , Soerstokken ( SRP), Sogndal Haukasen ( SOG), Sorkjosen ( SOJ), Stavanger - Sola ( SVG), Stokka ( SSJ), Stokmarknes ( SKN), Svolvaer ( SVJ), Tromso ( TOS), Trondheim ( TRD), Vadso ( VDS), Vardoe ( VAW), Vigra ( AES), Vikna Rorvik ( RVK) isimli 50 adet havaalanı bulunmaktadır.

Özel uçak kiralama hizmeti ile Norveç'in istediğiniz bölgesine, istediğiniz saatte seyahat edip, önemli davet, etkinlik ve toplantılarınıza katılımınızı eksiksiz bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Plures Air, Norveç'te de yanınızda. Kaliteli ve ekonomik Norveç özel uçak kiralama hizmetimizden faydalanmak için firmamızla iletişime geçiniz.

Plures Air ile Norveç'te Özel Uçak Kiralama

Ülkemizin dünyaya açılan nadir firmalarından olan Plures Air, pek çok dünya ülkesine olduğu gibi Norveç'e de özel uçak kiralama hizmeti vermektedir. Kişisel ve kurumsal olarak verdiği tüm hizmetlerde aynı özen ve titizliğe sahip olan firmamıza ihtiyacınızın olduğu her an ulaşıp özel uçak kiralama hizmeti almayı talep edebilirsiniz.

Acil iş toplantıları, aniden ortaya çıkan sağlık sorunları, birden bire lazım olan bir kolinin gönderimi ya da toplu olarak hemen Norveç'e hareket edilme durumlarında alınabilecek bu hizmet sayesinde en kısa sürede ihtiyacınıza uygun özel uçağınız ile seyahate başlayabilirsiniz. Hem konforlu, hem güvenilir hem de kaliteli bir yolculuk için gerekli olan tüm gereksinimleri sağlayan Plures'in Norveç özel uçak kiralama hizmetleri sayesinde siz de ayrıcalıklı havayolu ulaşımının tadına varabilirsiniz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR