Skip to Content

Nijerya Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Air, ulusal ve uluslararası sahada özel uçak kiralama hizmeti veren bir havacılık şirketidir. İlk günden itibaren edindiği vizyon ve misyonlarından ödün vermeyen kurumumuz uluslararası sahada her gün emin adımlar ile genişlemektedir.

Nijerya, nüfus bakımından Dünya'nın 9, Afrika'nın 1. Kalabalık ülkesidir. Artan nüfus artan işgücünü de beraberinde getirmektedir. Son yıllarda artan petrol giderleri ve işsizlik oranının azalması ile birçok Türk yatırımcının odak noktası haline gelmiştir.

ABD'nin en çok petrol ithal ettiği 3. ülke Nijerya olup, dünyanın 7. büyük petrol üreticisidir. Başkenti Lagos önemli bir ticari limandır, denizcilik alanında yatırımlara açık bir kapıdır, en gelişmiş şehri Ibadan ise adeta Afrika'nın açık pazarı görevini üstlenmektedir.

Nijerya'da Abuja International ( ABV), Benin ( BNI), Calabar ( CBQ), Enugu ( ENU), Jos ( JOS), Kaduna ( KAD), Kano International ( KAN), Lagos Murtala Muhammed ( LOS), Owerri ( QOW), Port Harcourt City ( PHG), Port Harcourt International ( PHC), Sokoto International ( SKO), Uyo ( QUO), Warri ( QRW) isimli 14 adet havaalanı bulunmaktadır.

NİJERYA ÖZEL UÇAK KİRALAMA HİZMETİ

Ülkelerin sunduğu avantajları yakından takip eden Plures Air, globalleşmeyi sağlamak adına Nijerya merkezli özel uçak kiralama hizmeti vermekte.

Özel uçak kiralama hizmetlerimiz, iletilen talebe göre şekillenip, kapasitesi 7 kişiden 14 kişiye ulaşan jet uçaklarımız ile geniş bir portföy ile gerçekleştirilmektedir.

Özel uçak kiralama hizmetleri, ulaşmak istediğiniz noktalara giderken, başvuracağınız en hızlı ve özel yoldur. Sizler de kaliteli ve ekonomik Nijerya özel uçak kiralama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR