Skip to Content

Mısır Uçak Kiralama

PLURES AIR

Mısır özel jet uçak kiralama hizmeti avantajlarımızdan yararlanmak için hemen bize ulaşın. Plures Air müşterilerinden aldığı güvenle, yıllardır sektöründe lider durumunu korumaktadır.

Mısır gezisi denince akla ilk olarak tabi ki piramitler gelmektedir. Plures Air'in size özel olarak hazırlanan hizmeti ile piramitleri görmenin keyfini yaşayın. Mısır piramitleri sadece firavunlar için yapılmış mezarlar mıydı, yoksa zamanı ölçmeye yarayan astronomik yapılar mıydı? Bunun cevabını net olarak bilemiyoruz. Hatta bazı görüşlere göre uzaylılar tarafından inşa edildiğine de inanılıyor. Hangi teorinin daha doğru olduğunu bilemiyoruz ancak Mısır piramitlerinin, herkesin mutlaka görmesi gereken, ne kadar inanılmaz yapıtlar olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz. Özellikle de dünyanın yedi harikasından biri olan Büyük Keops Piramidi Mısır'a seyahat eden herkesin görmesi gereken en muazzam yapıtlardandır. Yapılışının altında yatan sırlarla ve devasa büyüklüğüyle akıllara durgunluk vermektedir. Dar ve dik dehlizleri eski Mısır'ın gökyüzünde görülen takımyıldızları esas alınarak tasarlanmıştır. Piramitler bütün dünya için adeta Mısır'ın temsilcisi haline gelmiştir.

Mısır'ın eşsiz güzelliği sadece piramitleriyle sınırlı kalmıyor. Gezi planınızda mutlaka Kahire kenti, en büyük kral mezarlığı olan Sakkara, İskenderiye ve Akdeniz kıyısı, Luksor şehri, Karnak Tapınağı, Krallar Vadisi, Abu Simbel gibi ülkenin meşhur yerlerini de eklemelisiniz. Mısır özel uçak kiralama hizmeti sadece tatil turu gezilerinizde değil, iş toplantısı ya da spor organizasyonu amaçlı da kullanılabilmektedir. Örneğin Sina yarımadası, dalgıçlığın gelişmesiyle birlikte temiz suyu, mercan kayalıkları ve çeşitli türlerdeki balıklarıyla, dalış sporcularının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sarmüh Şeyh'te dalgıçlar için özel oteller, restoranlar ve alışveriş merkezleri kurulmuştur.

Mısır özel uçak ve jet kiralama hizmeti fırsatımızdan yararlanmak veya öğrenmek istediğiniz detaylar hakkında bilgi almak için lütfen merkez ofis numaramızı arayın.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR