Skip to Content

Malta Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Air tarafından sağlanan özel uçak kiralama hizmeti ile Malta artık elinizin altında. Uçak kiralama hizmetinden faydalanarak ayrıcalıklı ve konforlu bir yolculukla istediğiniz zaman Malta'ya ulaşabilirsiniz.

Malta Orta Akdeniz' de yer alan 3 büyük 2 küçük adadan oluşan, nüfusu 420.000 civarında olan bir adalar devletidir. Takımadalardan en büyüğü Malta adası olup yüz ölçümü 237 km² dir. Malta Uluslararası Havalimanı bu adalar devletine hava yoluyla ulaşımını sağlayan tek havalimanıdır. Dünya mirası listesinde yer alan ülkenin başkenti Valetta, yarım ada şeklindeki görüntüsüyle ve tarihi dokusuyla ülkenin en önemli şehridir.

Ortaçağa Plures Air ile Yolculuk Edin

Deniz- kum –güneş üçlünsün tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bu eşsiz adalar ayrıca tarihi dokunun hala korunuyor olmasıyla sizi Ortaçağ' a bir seyahate davet ediyor. Siz de bu eşsiz seyahatinizde özel uçakla çıkmak istiyorsanız bir uçak satın almanız gerekmez, uçak kiralama hizmetinden faydalanarak bu yolculuğu ölümsüzleştirebilirsiniz.

St.Jean Şövalyelerinin adaya gelmesinden önce adaya başkentlik yapan Mdina gezilmesi gereken başka bir tarihi şehirdir. Mdina adanın en yüksek tepesi üzerinde yer alır ve şehrin sokakları motorlu araçların giremeyeceği kadar dardır. Ortaçağa ait karakteristik özelliklerini kaybetmemiş ve ziyaretçilerine eski dönemlere kısa bir tura davet etmektedir.

Malta ile özdeşleşmiş klasik sandallarıyla Marsaxlokk. Malta'nın güneyinde yer alan bu balıkçı köyü hala geleneksel dokusunu barındıran gelişmiş bir tatil merkezidir.

Gozo Adası' nda Azure Window ve Unesco kültür mirası listesinde kendine yer bulan Ggantija Tapınakları' nı gezebilir ve eşsiz plajlarından faydalanabilirsiniz.

Yerleşim yeri bulunmayan Comino Adası' nın berrak sularında yüzmek ve eşsiz plajlarında güneşlenmek Malta' da bir başka seçenek olabilir. Malta' ya özel uçak kiralama hizmetinden sadece özel yolculuklarınız için değil ayrıca grup yolculuklarınızda, kargo işlemlerinizde de faydalanabilirsiniz. Ayrıca özel uçak kiralama hizmetlerinin yanında hava ambulansı hizmetlerinde de Plures Air ile çalışabilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama Hizmeti Ayrıcalıklıdır

Plures Air tarafından müşterilerine sağlanan özel uçak kiralama hizmetiyle verimlilik, gizlilik ve esneklik kavramları ile tanışın!

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR