Skip to Content

Makedonya Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Air olarak, Makedonya uçak kiralama hizmetimizle, özel uçuş ile gezilerinizde de daima yanınızdayız. Eşsiz güzellikleriyle Makedonya, herkes tarafından görülmesi gereken bir ülkedir. Özellikle de en çok ziyaret edilen Ohrid şehrinin görülmesi şiddetle tavsiye edilir. UNESCO Dünya Mirası arasında yer alan sokaklarıyla, günbatımında yürümeye ve bakmaya doyamayacağınız, Balkanlar'ın en beğenilen şehirlerinden olan Ohrid; küçük, şirin, huzurlu ve yeşillikler arasında bir şehirdir. Gün batımına doğru, gök rengi maviden sarıya doğru değişmeye başlar ve Ohrid Gölü'nün etrafında, martılarla beraber yaptığınız uzun yürüyüşlerin tadını, hayatınız boyunca unutamazsınız. Yemek vakti geldiğinde ise, yöresel, aynı zamanda alışık olduğunuz bir tat arıyorsanız, kuru fasulyeye benzer bir yemek olan tafçe grafçe'yi mutlaka denemelisiniz. Bunun dışında çarşının hemen içindeki meşhur köftecilere de uğrayabilirsiniz. Salata sipariş ederken de Balkanlara özgü bir salata olan şopska'yı tercih edebilirsiniz.

Makedonya Özel Uçak Kiralama Hizmeti

Makedonya insanları rahatlatan ve huzur veren doğal güzelliklere sahiptir. Rahat, konforlu bir yolculuk sayesinde, daha huzurlu ve daha sakin bir tatil geçirirsiniz. Plures hizmetleri sayesinde, yolculuk sırasında yaşanan problemlerinden kaynaklanan stresi yok edebilir ve gezilerinizin tadını çıkartabilirsiniz. Makedonya özel uçak kiralama hizmetimizden sadece gezi veya tatil amaçlı ihtiyaçlarınızda değil; iş gezileri, acil toplantılar, acil görüşmeler veya katılmanız gereken davetler gibi diğer her türlü seyahat ihtiyacınızda da yararlanabilirsiniz. Tarifeli uçuşlarda yaşanan gereksiz beklemeler, rötarlar, bagaj kontrolü ve bunun gibi vakit kaybına sebep olan problemlerden de bir çırpıda kurtulmuş olursunuz. Bu sayede yolculuk sırasında kaybettiğiniz vakit de artık kazanca dönüşecektir.

Makedonya özel uçak kiralama hizmeti hakkında ya da verdiğimiz diğer hizmetler hakkında bilgi almak isterseniz, yıl boyunca dilediğiniz her gün, her saatte bize ulaşıp, müşteri destek hattımızdan sorularınızı sorabilirsiniz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR