Skip to Content

Macaristan Uçak Kiralama

PLURES AIR

Macaristan özel uçak kiralama hizmetleri, Plures Air'in ayrıcalıklı hizmetlerinden biridir. Her zaman müşterilerinin istekleri ve dilekleri doğrultusunda kendi rotasını belirleyen Plures, dünyanın pek çok noktasında olduğu gibi Macaristan'da da uçak kiralama hizmetleri vermektedir.

Türkiye'nin havacılık konusunda yurt dışındaki en önemli temsilcilerinden olan Plures, dünya çapında verdiği hizmetleri ile ilgi uyandırıyor. Ülkemizin yedi de biri kadar büyüklüğe sahip Orta Avrupa'nın minik ülkelerinden olan Macaristan'da uçak kiralama hizmeti veren Plures, her istek ve her amaca uygun uçakları ile 7/24 hizmet için beklemektedir. Herhangi bir acil sağlık durumunda kullanılmak üzere bekleyen ambulans uçak, acil işlerde acil seyahatler için kullanılan özel jetler, büyük eşya gönderimi ya da değerli evrak ulaşımında kullanılan kargo uçak gibi özel hizmetlerin verildiği hava araçları ile hizmete hazır halde bekleyen firmamıza, istediğiniz her an ulaşıp özel kiralama hizmeti alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet için yıllarca bizi tercih eden kurumsal ve bireysel müşterimiz arasındaki yerinizi almak için bizimle iletişime geçebilir, her türlü soru ve sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Macaristan'ın Önemli Havaalanları

Orta Avrupa'nın minik ülkelerinden olan Macaristan, ulaşım bakımından kendini geliştirmiş bir ülkedir. Yüz ölçümü olarak küçük bir alana sahip olmasına rağmen, ülkede 6 adet büyük havaalanı hizmet vermektedir. Bu havaalanlarından en önemlisi ve yurt dışına en fazla açılanı olan Budapeşte Havaalanı, başkent olan Budapeşte'dedir. Bu havaalanına en yakın olan diğer 5 havayolu ulaşım merkezi Balaton, Pecs, Bratislava, Szeged, Miskolc havaalanlarıdır. Budapeşte Havaalanına 140-170 km mesafede bu havaalanları da ülkede aktif olarak kullanılmaktadır.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR