Skip to Content

Lübnan Uçak Kiralama

PLURES AIR

Kendinize özel olarak programlanmış bir Lübnan jet uçak kiralama hizmeti arıyorsanız, kesinlikle en doğru web sitesindesiniz. Plures Air, sektöründe kanıtlanmış başarısı ve yüksek kaliteli hizmet liderliğiyle özel yurt dışı uçuşlarınız için en yerinde seçimdir. Yüksek kalitesinin yanında aynı zamanda cazip fiyat seçenekleri sunan firmamız, hiçbir müşterisinin yolculuğunu memnuniyetsiz geçirmesine neden olmamıştır.

Sürekli kendini daha çok geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışan uzman ekibimiz, bütün yurt dışı seyahat hizmetlerinde olduğu gibi Lübnan özel uçak kiralama hizmeti ile de her zaman en iyi yol arkadaşınızdır.

Lübnan denilince akla ilk olarak, Orta Doğu'nun Paris'i olarak da nitelendirilen, başkent Beyrut geliyor. Uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu'nun egemenliğinde kalmasından dolayı kültürel yaşantı olarak Türkiye'ye çok benziyor. Beyrut'ta yolunuzu bulamamanız mümkün değil. Çünkü şehirde nerede olursanız olun, batıya döndüğünüz zaman kendinizi sahilde buluyorsunuz. Sahilden sonra da gideceğiniz yeri bulmanız oldukça kolaylaşıyor. Ayrıca hemen hemen herkesin İngilizce konuşabildiği Beyrut'ta, iletişim sıkıntı yaşamanız da olası bir problem değildir. Uzun sahilleri, sıcacık denizi, gizemli tarihi yapıları ve lezzetli yemekleriyle birçok seyahat severin gönlünde taht kurmuş bir şehirdir. Şehrin merkezi müzik, sanat ve kültürel etkinliklerle sürekli olarak canlı ve hareketli tutulur. Beyrut'un eski ruhunu taşıyan Achrafieh bölgesi, sahil şeridi, eski mimarileri korunarak restore edilen evleri, Al Omari Camii ve Emir Assaf Camii gezilecek yerlerin başında yer almalıdır. Bunların yanı sıra UNESCO Dünya Kültür Mirası içinde yer alan Baalbeck şehri, Holy Vadisi, Sidon, Anjar da ülkenin önemli merkezlerindendir. Plures Air'in sağladığı Lübnan özel uçak kiralama hizmeti sayesinde bütün bu etkileyici yerleri görmeniz artık çok daha kolay.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR