Skip to Content

Kuveyt Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures, Kuveyt uçak kiralama hizmetlerinde dünya standartlarında havacılık faaliyetleri gerçekleştiren bir firmadır. Plures Air, Ortadoğu'da edindiği deneyimlerle birlikte 7/24 hizmetinizde.

Zenginliğini sahip olduğu zengin petrol yataklarına borçlu olan Kuveyt; Arap Yarımadası'nın kuzeydoğusunda yer almaktadır ve kuzeyde Irak ve güneyde Suudi Arabistan'la komşudur. Anakara toprağı haricinde dokuz adet adası olsa da bu adaların çoğunda yerleşim bulunmamaktadır. Kuveyt, Arapça su kenarındaki kale anlamına gelen akwat kelimesinden türetilmiştir ve ülkenin büyük bir kısmı çöl olsa da kıyı kesimi tarıma elverişlidir. İhtiyaçları birbirlerini tamamladığı için Türkiye ile önemli ticari ilişkiler geliştirmiştir.

Çok zengin bir ülke olan Kuveyt'in muhafazakar Arap ülkeleri arasında sayılsa da lükse ve şatafata düşkündür. Kuveyt gıda ürünleri ve lüks tüketim maddeleri ithal etmektedir.

1991 yılındaki Irak İşgali, Kuveyt'i de olumsuz etkilemiştir. Sahip olduğu büyük fabrika ve kuruluşların büyük çoğunluğu bu karmaşa esnasında kullanılamaz hale gelmiştir.

Uçak Kiralama İle Ticari Prestij

Plures Air, Ortadoğulu firmalar ve bireyler tarafından yakından tanınan ve tercih edilen bir havacılık kuruluşudur. Kurumsal firmalara sunduğu özel çözümlerde başta Kuveyt olmak üzere Ortadoğu'da edindiği birikimleri aktif bir şekilde kullanan Plures Air, uçak kiralama hizmetleriyle ticari itibarınızı arttırmanızda yardımcı olacaktır.

Lükse düşkün olan Kuveyt'le yapacağınız iş gezilerinizde özel jet kiralama hizmetlerini tercih edebilir ya da kiraladığınız özel jetinizde Kuveytli misafirlerinizi vip hizmet kalitesiyle ağırlayabilirsiniz.

Lüks tüketim maddelerine düşkün olan bu ülkeye özel kargo uçak kiralama hizmetlerini kullanarak gönderilerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde göndererek mükemmel sunum ya da teslimat yapabilirsiniz. Tüm lojistik problemlerinizi Plures Air'ın deneyimli uzmanlarına yönlendirebilirsiniz.

Hızlı Olun Zaman Kazanın

7/24 Ambulans uçak kiralama hizmeti vermekteyiz. İleri teknoloji ile donatılmış hava ambulanslarını acil ihtiyaçlarınızda, planlı hasta nakillerinde ya da dilediğiniz tıbbi tahliye hizmetinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kuveyt ile bağlantılı sağlık ihtiyaçlarınızda güvenle kullanabileceğiniz hava ambulansı hizmetleri hastalara ihtiyaç duydukları zamanı kazandırmasının yanı sıra sunduğu konforlu ulaşımla yolculuk stresi sebebiyle hastaların üzerindeki olumsuz etkileri yok eder.

Plures Air'ın Ortadoğu ve Kuveyt uçak kiralama hizmetlerinden yararlanmak için dilediğiniz iletişim seçeneğini kullanabilirsiniz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR