Skip to Content

Küba Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures, Küba merkezli uçuşlarınızda özel jet uçak kiralama hizmeti ile 7/24 bir telefon uzağınızda.

Yaşamın hızlı temposu pek çok konuda başkalarına bağımlı olmamayı gerektiriyor. Büyük ve kalabalık organizasyonlarda hareket saatini, süresini ve yol haritasını sizin belirleyebileceğiniz ulaşım araçları, bağımsız hareket etmenizi ve yalnızca işinize konsantre olmanızı sağlar. Plures özel uçak kiralama şirketi yılların deneyimiyle, yolcularının güvenliği ve konforunu esas alan anlayışıyla böyle durumlarda sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Hizmet ağını sürekli geliştiren Plures, şimdi egzotik bir ada ülkesi olan Küba için de hizmetinizdedir.

EGZOTİK ÜLKE KÜBA

Kristof Kolomb'un, Amerika kıtasında karaya ayak bastığı ikinci yer olan Küba, uzun süre İspanya'ya bağlı kalmış 1902'de resmi olarak bağımsızlığını kazanmıştır. Tropikal bir iklime sahip olan Küba yeryüzünün en büyük 13. Adasıdır. Dünyanın en ilginç ülkelerinden biri olan bu güzel ülke, ekonomisini çoğunlukla turizme dayandırmaktadır. Petrol, tütün, şeker ve tabi ki puro başlıca ihracat kalemleri arasındadır. Muhteşem sahilleri, değişik ve çeşitli bitki örtüsü, neredeyse orta boy bir kelebek kadar olan " humming kuşu", dünyanın en küçük kurbağası, Tektonik depremlerle ortaya çıkmış sütun şeklindeki kayalardan oluşan ve dünyada bir benzeri olmayan Vinales Vadisi ile turizmin gözde ülkesidir.

Resmi dili İspanyolca olan Küba'nın başkenti Havana'dır.On dört şehri olan ülke, tek parti egemenliğine dayanan sosyalist bir yönetim biçimiyle yönetilmektedir. Özel sektöre ait yatırımlar olsa da üretim araçlarının büyük bir kısmını devlet işletmektedir. Yaklaşık 12 milyonluk nüfusu olan Küba'nın para birimi Küba Peso'sudur. Halkın tamamına yakının okuryazar olduğu ülkede refah düzeyi çok yüksek olmasa da işsizlik oranı oldukça azdır. İspanyolca konuşulan bu ülkede halkın büyük bir çoğunluğu Hristiyandır. Bir ada ülkesi olduğu için çoğunlukla deniz ürünleri tüketilmektedir.

KÜBA ÖZEL UÇAK KİRALAMA HİZMETİ

Plures özel jet uçak ve uçak kiralama şirketi konforunuz ve güvenliğiniz için hazırlanmış donanımlı özel uçakları, işinin uzmanı personeli ile Küba yolculuğunda da sizinledir. Bizimle iyi uçuşlar…

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR