Skip to Content

Katar Uçak Kiralama

PLURES AIR

Katar uçak kiralama hizmetiyle dünya standartlarında özel havacılık hizmeti alın. Plures Air; Arap Yarımadası'nın doğusuna özel jet, yolcu, ambulans ve kargo uçak kiralama hizmeti verebilmektedir.

Katar sahip olduğu petrol ve doğalgaz rezervleriyle kişi başına düşen gelir oranlarına göre dünyanın en zengin ülkesi olarak kabul edilmektedir. Uçsuz bucaksız çöllerinde sunduğu safari turları ve renkli gece hayatıyla Katar, yıl boyunca çok sayıda misafiri ağırlamaktadır. Katar'ın en önemli festivali mart ayında düzenlenen Doha Kültür Festivali'dir.

Uçak Kiralama Hizmetleriyle Her Yere Konforlu Ulaşım

Plures Air özel jet ve yolcu uçağı kiralama hizmetleri tarifeli uçakların aksine uluslararası havalimanları haricinde özel ve yerel nispeten daha küçük havalimanlarını kullanarak müşterilerine kolaylık sunmaktadır. Başta Doha, Dukhan ve Al Wakrah olmak üzere Katar'ın her şehrine lüks, konforlu, güvenlikli ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

Plures Air, alanında uzman ekibiyle uçuş için gerekli izinlerden vize takip işlemlerine kadar her türlü bürokratik işlemi deneyimi ve bağlantılarıyla en kısa zamanda çözümleyebilen bir hizmet sunmaktadır. Tüm dünyaya sunduğu özel havacılık çözümleriyle Katar'da da bu ülkeye özel çözümleriyle kabul gören Plures Air, Ortadoğu'nun iş adamları tarafından tercih edildiği gibi Katarlılar tarafından da kabul görmüş bir şirkettir.

Katar'ın şatafatına yaraşan lüks havacılık hizmetleri sunan Plures Air; Katar ziyaretinizi unutulmaz kılacak ayrıntıları ek hizmetleriyle zenginleştirmektedir.

Hava Ambulansı Kiralama Hizmetlerinde Bir Numarayız

Edindiği deneyimleri sunduğu hizmeti en iyi hale getirmek için kullanan Plures Air; hava ambulansı kiralama hizmetleriyle sağlığınız için en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ortadoğulular tarafından en çok tercih edilen havacılık hizmeti olan 7/24 hava ambulansı kiralama hizmetimiz acil durumlarda, planlı hasta nakillerinde, organ taşımacılığında ve diğer tahliye hizmetlerinde de kullanılmaktadır. İleri teknolojiyle donatılan hava ambulansları deneyimli sağlık personeliyle sağlığınız için sizin yanınızda.

Plures Air Özel Uçak Kiralama Hizmeti

2022'de Dünya Kupası'na ev sahipliği yapacak Katar'ın altyapı ve inşaat faaliyetlerinde birlikte çalıştıkları çok sayıda Türk firması bulunmaktadır. Türkiye ve Katar hem ticaret hem de yatırım ortağı konumunda ülkelerdir ve Katar'la ilişkilerini geliştirmeyi düşünen kurumsal firmaları yükünü hafifletecek çözümler Plures Air uçak kiralama hizmetleriyle sunulmaktadır.

Kurumsal firmaların yurtdışı faaliyetlerinde en büyük yardımcılarından biri olan Plures Air, sunduğu özel çözümlerle prestij kazandırmaktadır. İş toplantılarına katılmak için özel jet kiralama hizmetlerinden faydalanılırken kargo uçak kiralama hizmetleriyle Katar'a ekipman ve mal taşımasını hızlandırabilirsiniz.

Plures Air'ın Ortadoğu'da edindiği deneyimlerin ışığında Katar uçak kiralama hizmetleri veren özel bir şirkettir.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR