Skip to Content

Özel jet kiralama hizmetlerimiz 7 gün 24 saat devam etmektedir. Gece, gündüz fark etmeksizin dünya genelinde dilediğiniz an hizmet talep edebilirsiniz. Plures, Türkiye ve dünya genelinde uçak kiralama hizmetleri veren ve sektörde bilinen bir havacılık firmasıdır.

Jet kiralama hizmetimiz çok farklı uçak modelleri ile gerçekleşmektedir. Her uçağın farklı özellikleri bulunmaktadır. Menzil, uçuş süreleri ve iç donanım ve özellikleri farklılık gösterir. İhtiyacınıza en uygun uçak seçimi için şirketimizden ücretsiz destek alabilirsiniz. Mesai saatleri içinde talep formlarımızı kullanarak bu bilgileri talep edebilirsiniz. Mesai saatleri dışında destek hattımızı arayabilirsiniz.

jet-uçak-kiralama

Üst Düzey Konfor – Hızlı Ulaşım

Özel jet kiralama hizmeti, zamanla yarışılan önemli seyahatlerde, üst düzeyde konforun sağlandığı, havaalanlarındaki bekleme süresini azaltan bir tercihtir. Bu uçuşlarda ticari uçaklara göre yaklaşık olarak on kat hızlı seyahat olanağı sağlanmaktadır. İç konforu sayesinde yolculuğunuz yorucu olmaktan çıkarak, dinlenmenize yardımcı olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu tür kiralamalar iş dünyasında, diplomatik çevrelerde, sanat dünyasında ve çeşitli organizasyonların sahipleri tarafından tercih edilir. Plures ile irtibat kurup, her türlü talebinizi ileterek size uygun olan özel jetin kiralamasını çok kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Zaman kaybı yaşamadan yapacağınız yolculuk size itibar kazandıracağı gibi, bunun yanında maddi ve manevi kazançları da beraberinde getirir. Dünyanın her yerine jet uçak kiralama yoluyla seyahat etmeniz mümkün.

Jet uçaklar 4 kategoride sıralanmaktadır. Kısa, orta, uzun ve ultra uzun menzilli olarak kiralama hizmeti verilmektedir. Bu kategoriler uçuş planlamanızı ve seçiminiz için önemlidir.

plures-jet-uçak

7/24 Güvenli Özel Jet Kiralama Hizmeti

Bu hizmette yolcularımızın güvenlik hissini duyması için, rahat bir yolculuğun gerçekleşmesi gerektiğini ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasının gerektiğinin bilincindeyiz. Sivil havacılık kuralları gereğince, bu sektörde olan tüm firmalar uçuş güvenliğini sağlamak zorundadır. Plures bu konuda hassas davranıp güvenlik tedbirlerini en üst düzeyde uygulamaktadır. Özel jet kiralama hizmetini veren jetler son teknoloji ürünü ve bakımları teknik mühendisler tarafından uçuş öncesinde ve sonrasında düzenli olarak yapılır. Jetler son kontrolleri yapılıp uçuşa hazırlanır. Güvenliğini sağlamakla sorumlu olduğumuz müşterilerimiz için, yolculukta hiçbir detayı atlamadan gerekli olan tüm güvenlik uygulamalarını jetlerimizde uygulamaktayız.

İş Dünyasına Özel Kiralama

Sunulan bu hizmetimiz ve iş dünyası birbirinden ayrılamayacak olan bir bütündür. Günümüzde teknolojinin gelişmesi, ticari işletmelerin uluslararası ticari ilişkilerinde olumlu yansımalara neden olmuştur. Firma yetkililerinin tarifeli uçak seferleriyle her zaman uyum içinde olması mümkün olmadığından, özel jet kiralama yoluyla işlerinin bitirilmesi gerekli hale gelebilir. Şirket yöneticileri yurt dışına gitmek ya da dönmek için, misafirlerini ağırlamak için jet kiralama hizmetinden faydalanmak isterler. Ulaşım sürelerini kısaltarak, zamandan tasarruf etmelerini sağlayan bu yöntem iş dünyasında vazgeçilmez bir seçim olmaktadır. Plures bunun bilinciyle hareket eden misyonuyla, günümüzde tercih edilen bir şirket haline gelmiştir. İş dünyasının hızlı ulaşım taleplerine cevap verebilmek için, firmamız her türlü olanağını kullanmaktadır.

jet-uçak
Kişiye Özel Jet Kiralama Hizmetleri

Bu hizmet kişiye özel hizmet veren bir hava ulaşım biçimidir. Kişisel özel taleplerin yerine getirilmesi firmamız için görev olarak kabul edilmektedir. Jet içinin konforundan, yolculuk sırasında ihtiyaç duyulacak telefon ve internet bağlantısı gibi taleplerin tamamını yerine getirebilmekteyiz. Yolculuğunuz sırasında sunulan ikramların tamamı, müşteri isteğine uygun hazırlanmakta. Özel jet kiralama sırasında bildirilen kalkış saatinde uçağınız hazır! Şirketimiz, müşterilerinin isteği doğrultusunda hareket etmeyi, her zaman müşteri memnuniyetinin özü olarak kabul eden bir kuruluştur. İsteklerinizle her zaman bize yol göstereceğinizi düşünüyoruz.

Kiralama Kolaylığı

Günümüzde kurumsal ve bireysel müşteriler özel jet kiralama hizmetinden faydalanmak isterse, firmamızla iletişim kurması yeterli olmaktadır. Gideceği yer, zaman, yolculuktaki kişi sayısı gibi bilgiler firmamıza aktarıldığında, sizin için en uygun yönlendirmeyi personelimiz kolayca yapacaktır. Uçuş saatinden hemen önce havaalanında olmanız yeterlidir. Yolculuğunuz için bütün hazırlıklar personelimiz tarafından yapıldığından, sadece uçuş için sizi bekliyor olacağız. Firmamızın özel jet kiralama hizmetini kullanmış müşterilerimiz, yaşadıkları konforu ve rahatlığı unutamayacaktır. Uzman personelimizce organize edilen yolculuğunuzu keyifle tamamlamanın rahatlığını yaşamaktan memnun kalacaksınız.

Müşterilerimizin yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak, hem bizim hem de şirketimizin baş prensipleri arasında yer almaktadır. Devlet ve hükümet başkanları olmak üzere, diplomatik uçuşlar için de yararlanılan özel jet kiralama hizmetinin, hem güvenli hem de huzurlu bir hizmet sağlaması baş prensipleri arasında gelmektedir. Bu prensiplere sadık kalan profesyonel ekibimiz, sizlerin memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak, kaliteli hizmetin ayrıcalığını size yaşatmak için 7/24 çalışıyor.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR