Skip to Content

Japonya Uçak Kiralama

PLURES AIR

Doğan Güneşin Ülkesi'ne Japonya uçak kiralama hizmetleriyle ulaşımı sağlayan Plures Air, kargo uçak, hava ambulansı, özel jet ve yolcu uçak kiralama hizmetinde uluslararası standartta hizmet vermektedir.

Kendine has kültür yapısı ve narin insanlarıyla tüm dünyayı kendine hayran bırakan Japonya Doğu Asya'da yer alan bir ada ülkesidir. Aralarında Honshu, Hokkaido, Kyushu ve Shikoku'nun da bulunduğu tam 6852 adadan oluşan Japonya'nın başkenti Tokyo 30 milyonun üzerinde nüfusuyla dünyanın en büyük metropollerinden biri olarak anılmaktadır.

Japonya Amerika Birleşik Devletleri'nden sonra dünyanın ikinci en büyük ekonomisi ünvanını taşımaktadır ve Türkiye'nin Asya – Pasifik Bölgesi'ndeki Çin'den sonraki en büyük ticari partneri rolündedir.

Uçak Kiralama Hizmetleriyle Japon Kültürünü Yakından Tanıyın

Plures Air'ın uçak kiralama hizmetleri altında sunduğu özel jet ve yolcu uçak kiralama hizmetleriyle Japonların girift kültürünü kolayca yakından tanıma şansına erişebilirsiniz. Mart – mayıs ayları arası Plures Air eşliğinde yapacağınız ziyarette ünlü kiraz ağaçları Sakura'yı yakından görebilir, Japonya'nın en yüksek yeri Fuji Yanardağı'nı gezebilir ya da farklı yemek kültürünü, özellikle de suşiyi evinde tadabilirsiniz. Plures Air çok dilli personeliyle talep ettiğiniz takdirde Japonya gezini mükemmel hale getirmek için inişinizden sonra da destek vermeye devam etmektedir.

Plures Air tarifeli uçakların aksine uluslararası havalimanlarına esir olmamakta, Japonya'nın her yanındaki yerel veya özel küçük havalimanlarını kullanarak size zaman ve enerji kazandırmaktadır.

Japonya'da kraliyet döneminden kalma çok sayıda festival ve bayram bulunmaktadır. Bu özel kültürü yakından tanırken yıl boyunca düzenlenen bu özel kutlamalara katılabilir ve tatilinizin keyfini iki katına çıkarabilirsiniz.

Gönderileriniz için Özel Kargo Uçak Kiralama Hizmeti

Japonya'ya ihracatta bulunan firmaların yakından bildiği üzere Japonya'ya ithal ettiği ürünler için ekstra özen isteyen ve çok sayıda prosedür uygulayan ülkelerden biridir. Özel kargo hizmetleriyle kiralayacağınız kargo uçağı tüm bu özel prosedürler için kurallarına uygun taşımacılık yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Japonya ile yakından ilişkide olan kurumsal firmaların yükünü hafifletecek çözümleriyle hızlı, güvenilir ve konforlu havacılık hizmetleri almalarını garanti eden Plures Air, ihtiyaç duydukları anda yanlarında olacak bir çözüm ortağıdır.

Ülkenin tektonik yapı üzerinde olması sebebiyle depremlere ve tsunamilere açık olması dönem dönem acil tahliye ihtiyacı doğurmaktadır. Zorlu koşullar altında çok sayıda deneyimi olan Plures Air, olası acil durumlarda ilgili birimlerle koordineli çalışarak hızlı ve güvenlikli tahliye hizmeti sunarken hava ambulansı kiralama hizmetleriyle ihtiyaç duyulan ilkyardım hizmetlerini ilgili alana ulaştırmakta, sağlık ekibini ilgili alana ekipmanlarıyla birlikte taşımakta ve yaralıları hızlı bir şekilde en yakın sağlık merkezine taşımaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz anda elinizin altında olan Plures Air'ın özel havacılık hizmetleri arasında yer alan Japonya uçak kiralama hizmetlerinden yararlanmak için şirketimizi arayınız.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR