Skip to Content

İzmir Jet Kiralama

PLURES AIR

İzmir Jet Kiralama Hizmetleri

İzmir jet kiralama hizmetlerimiz tam zamanlı olarak devam etmektedir. İzmir merkezli jet uçak kiralama için dilediğiniz an firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yedi gün yirdört saat İzmir merkezli uçak kiralamalası yapabilirsiniz. İzmir'den ya da İzmir'e jet uçak kiralama için dilediğiniz zaman firmamıza ulaşabilirsiniz.

izmir-jet-uçak-kiralama-firmaları-fiyatları

İzmir Jet Kiralama Fiyatları

Tüm uçak kiralama işlemlerde seçilen uçak türüne göre saat ücreti ile hesaplanır. Bu saat fiyatları uçağın buluduğu alanlandan başlar. Uçak istenilen operasyonu gerçekleştirerek buluduğu alana geri döner. Kalkış ve varış süreleri ile uçuş süresi belirlenir. Bu süreç ile uçuş saati ücretine göre fiyatlandırma işlemleri son bulur. Jet uçak seçimlerinde size en yakın ve en uygun uçak seçimi maliyetlerinizde önemli avantajlar sağlar. Sizin için en prestijli jet ve özel uçaklar ile minumum maliyetlerle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Jet uçak ve özel uçak kiralamalar için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçiniz.

İzmir Jet ve Uçak Kiralama Süreçleri

İzmir'e ya da İzmir'den jet uçak kiralamaları için asgari 2 saat gibi kısa bir süreye ihtiyaç vardır. Bu sürede yurt içi ya da avrupa ülkeleri seyahatleriniz için jet uçak kiralayabilirsiniz. Tek bir noktaya jet uçak kiralaması yapılabildiği gibi bir çok farklı nokta için jet kiralamaları firmamız aracılığıyla yapabilirsiniz.

İzmir Jet Uçakların Uçuşa Hazırlanması

Jet uçaklar diğer uçak türlerine göre en kısa sürede uçuşa hazırlanan uçaklardır. Jet uçak temini, bol alternatif seçenekleri, kolay ulaşım gibi avantajlara sahiptir. İzmir'den yurt içi ve avrupa seyahatleri için iki (2) saat gibi çok kısa zaman dilimlerinde dilediğiniz jet uçak ile uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Jet uçak, yolcu uçak, kargo uçak ve ambulans uçak ihtiyaçlarınız için İzmir merkezli ya da Türkiye genelinde hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz. Destek hattımızı arayarak ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR