Skip to Content

İtalya Uçak Kiralama

PLURES AIR

İtalya merkezli özel uçak kiralama hizmetlerinde yüksek standartlarda havacılık hizmetleri sunan Plures Air, Avrupa'nın çizmesine de hava ambulansı, özel jet, yolcu uçak ve kargo uçak kiralama hizmetleri sunan bir şirkettir.

Güney Avrupa'da yer alan İtalya kuzeyde Fransa, İsviçre, Slovenya ve Avusturya ile komşudur ve bağımsız olan Vatikan ve San Marino ülkeleri İtalya'nın toprakları arasında yer almaktadır. Anakara toprakları haricinde Sicilya ve Sardunya başta olmak üzere Akdeniz'de çok sayıda irili ufaklı adaya ve İsviçre toprakları ile tamamen kuşatılmış Campione d'Italia bölgesine sahiptir.

İtalya uzun kıyı şeridi, doğası ve kültürel miraslarıyla dünyanın önde gelen turizm merkezlerinden biridir. Başta başkenti Roma olmak üzere Venedik, Floransa, Milano, Napoli gibi çok sayıda şehri ve sahip olduğu Sardunya gibi irili ufaklı adalar kültür ve yaz turizmi için cazibe merkezleridir.

Gelişmiş ülkelerin içerisinde yer alan İtalya, Türkiye'deki en büyük beşinci yatırımcı konumunda. İtalya ve Türkiye arasındaki ticari ilişkiler yatırım ve ticaret ortaklığı konusunda ve iki ülkenin birbirlerine hem konum hem de kültürel açıdan yakın olması sebebiyle oldukça büyük önem arz etmekte.

Uçak Kiralamayla İtalya'nın Tadını Çıkartın

Plures Air özel jet ve yolcu uçak kiralama hizmetleri sunduğu özel ve ek hizmetlerle birlikte İtalya seyahatinizi kolaylaştırmak ve keyfini katlamak için hizmet vermektedir. Plures Air, İtalya'ya keyifli bir seyahat yapabilmeniz için tüm bürokratik işlemleri sizin yerinize üstlenmektedir. Talep ettiğiniz takdirde vize takip işlemleriniz dahil profesyonel ekibimiz tarafından takip edilmektedir.

Plures Air uçak kiralamanın ötesinde sunduğu hizmetiyle konfor, güvenlik ve lüksünüzü maksimuma çıkartır. Sunulan hizmetin her basamağı sizin talep ve beklentileriniz doğrultusunda planlanmıştır. Memnuniyetiniz, mutluluğunuz ve rahatınız Plures Air'ın en büyük kazancıdır.

Plures İtalya'da Emrinizde

Plures Air; bireysel müşterilerine sunduğu kusursuz hizmeti kurumsal müşterileri için mükemmel organizasyonla birleştiriyor. Plures, kurumların ihtiyaçlarını iyi analiz eden ve ihtiyaçlarını tam olarak çözüm alternatifleri ile sunan deneyimli kadrosuyla kurumsal şirketlerin iş yükünü azaltıyor, prestij kazandırıyor ve ihtiyaç duydukları alanı yaratıyor.

İş seyahatlerinizde size arzu ettiğiniz hızı kazandıracak özel jetlerimiz aynı zamanda şirket profilinize olumlu yansıyacaktır. Kargo uçak kiralama hizmeti haricinde parsiyel ve kombine taşımacılık hizmetlerinin İtalya bağlantılı lojistik problemlerinize sunduğu çözümlerle tanışarak büyük bir iş yükünden ve maliyet kaleminden Plures Air'ın profesyonel yardımıyla kurtulabilirsiniz.

Plures Air sunduğu her havacılık hizmetinde müşteri memnuniyetini ön plana alarak çalışmaktadır. Diğer havacılık ve havacılıkla bağlantılı yan hizmetlerdeki başarısını müşterilerine göre esneyen özel hizmet planına borçludur. Siz de İtalya uçak kiralama hizmetlerinin sunduğu kişiye özel esnek hizmet planını öğrenmek ve bu hizmet planından en yüksek seviyede faydalanmak isterseniz Plures Air'ın deneyimli personeliyle iletişime geçmeniz yeterlidir.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR