Skip to Content

İsviçre Uçak Kiralama

PLURES AIR

Alp Dağları'nın eteklerinde yer alan masal diyarı İsviçre'ye ulaşmanın en kolay yolu Plures Air İsviçre uçak kiralama hizmetlerinden faydalanmaktır. Uçak kiralama hizmetleri hava ambulansı, özel jet, yolcu uçak ve kargo uçak kiralama hizmetlerinin birleşiminden oluşan üstün kalite havacılık hizmetidir.

Başkenti Bern olan 26 kantondan oluşan İsviçre, Batı Avrupa'da yer alır ve kuzeyde Almanya, batıda Fransa, güneyinde İtalya ve doğusunda Avusturya ve Lihtenştayn ile komşudur. Denize kıyısı olmayan bu şirin ülke Alplerin mükemmel manzarası ve doğasından beslenmektedir.

İsviçre çok sayıdaki çokuluslu şirketlerin ev sahipliğini yapmaktadır. Çok sayıdaki Türk firması İsviçre'de, sigortacılık, inşaat, imalat, mali hizmetler ve bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkiye'de ise İsviçre sermayeli 516 firma hizmet ve imalat sektörleri, tarım ve madencilik alanlarında çalışmaktadırlar. Kısaca İsviçre ve Türkiye arasındaki ekonomik ilişkiler her geçen yıl daha güçlenmekte ve çoğalmaktadır.

İsviçre'ye En Rahat Ulaşım Yolu Özel Uçak Kiralama

Zürih, Basel, Bern ve Cenevre başta olmak üzere İsviçre'nin önemli şehirlerine yani her yanına ulaşmanın en kolay ve rahat yolu Plures Air uçak kiralama hizmetlerinden faydalanmaktadır. İsviçre'ye rahat, güvenli ve hızlı seyahat için özel jet ya da yolcu uçak kiralama, taşımacılık ihtiyaçlarınız için kargo uçak kiralama ve sağlık ihtiyaçlarınız için 7/24 hava ambulansı kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Uçak kiralama hizmetlerinden daha fazlasını sunan Plures Air bürokratik işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz hallederken ihtiyaç duyduğunuz ek hizmetleri en mükemmel şekilde sunmaktadır. Havacılık ve havacılıkla bağlantılı yan hizmetler sunan Plures Air, İsviçre'ye iniş yaptıktan sonra doğacak ihtiyaçlarınızda da sunduğu ek hizmetlerle yanınızda. Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Romanşca'dan oluşan dört resmi dili bulunan İsviçre'de çok dilli personellerimiz talep ettiğiniz takdirde size ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamaktadır.

Ticari Çözümler İçin Özel Kiralama Hizmetleri

Kurumsal firmaların başta lojistik ihtiyaçları olmak üzere destekleyen Plures Air, İsviçre ile bağlantılı firmanıza gerekli kurumsal destekleri sağlamaktadır. Kurumlara özel havacılık ihtiyaçlarına hem maliyet kalemleri azalacak hem de prestijlerini arttıracak şekilde çözümler ve alternatifler sunan Plures Air'ın size sağladığı ayrıcalıklarla rakiplerinizin önüne geçeceksiniz.

Özel jet ve yolcu uçak kiralama hizmetleriyle iş seyahatlerinizi hızlandırabilir, özel uçağınızda ağırlar gibi misafirlerinizi ağırlayabilir ya da gizlilik için toplantılarınızı özel jetinizde yapmayı tercih edebilirsiniz. Kargo uçak kiralama hizmeti gönderilerinizi hızlı ve sorunsuz gönderme şansı tanırken dilerseniz kombine ve parsiyel taşımacılık seçeneklerimizi değerlendirerek size özel lojistik çözümlerimize göz atabilirsiniz.

Bireysel ya da kurumsal sağlık ihtiyaçlarınızda 7/24 hava ambulansı hizmetinizde. Hava ambulansı acil durumlarda can kurtarırken planlı ihtiyaçlarınızda sağladığı konforla hastaların iyileşme süreçlerini hızlandıran bir hizmettir. İsviçre uçak kiralama hizmetlerimizin size sağlayacağı ayrıcalığı keşfedin.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR