Skip to Content

İran Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Air; Türkiye'nin komşuları arasında Aşağı Mezopotamya'da yer alan Irak'a uçak kiralama hizmeti veren bir şirkettir. Plures 7 gün 24 saat Irak uçak kiralama hizmetiyle yüksek kalitede havacılık hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Körfez ülkelerinden Irak kuzeyde Türkiye, batıda Suriye ve Ürdün, doğuda Suudi Arabistan ve Kuveyt ile komşudur ve Orta Doğu'da önemli stratejik konum olarak önemli bir mevkide bulunmaktadır. Stratejik konumu ve elinde bulunan zengin petrol rezervleri tarih boyunca olduğu gibi şu an için de oldukça ateşli bir süreç geçirmesine neden olmuştur.

Plures Air sunduğu uçak kiralama hizmetleriyle hava ambulansı, özel jet, yolcu uçak ve kargo uçak kiralama hizmetleri sunmaktadır. Orta Doğu'nun bilenen havacılık firması olarak bu coğrafyayı iyi tanıması, ihtiyaçlarını iyi tahlil etmesi ve bu topraklara sunduğu yüksek kalite hizmet nedeniyle özellikle tercih edilmektedir. İstanbul merkezli bir havacılık firması olmasına rağmen kısa sürede uluslararası düzeyde hizmet verebilmesinin en önemli sebebi sunduğu diğer havacılık hizmetleri gibi uçak kiralama hizmetleriyle sadece kiralama hizmeti sunmaması, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini iyi tahlil ederek yaratıcı çözümlerle kişiselleştirilmiş hizmet anlayışıdır.

Irak'a Güvenli Ulaşım Uçak Kiralama Hizmetiyle Sizinle

Irak'a güvenli ulaşımınızı Plures Air uçak kiralama hizmetleri size sunmaktadır. Deneyimli uçuş personelinin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz güvenlik önlemlerini sağlayacak deneyimli personelimiz yüksek güvenlik önlemleriyle Irak'a uçuş yapmanıza olanak tanıyor.

Irak'ta faaliyetlerine devam eden Türk firmalarının olası durum anında Türkiye'ye ulaşımı için sunduğumuz acil durum tahliye hizmetlerimizde özel jet ya da yolcu uçak kiralama hizmetleri birlikte sunulmaktadır. İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda şekillenen bu özel kiralama hizmetlerimiz sizin, çalışanlarınızın ve sevdiklerinizin uçak seyahatlerinin güvenli, hızlı ve konforlu olmasına yardımcı olmaktadır.

Yardımlarınız Kargo Uçak Kiralama Hizmetiyle Emin Ellerde

Irak'a ulaştırmak istediğiniz insani yardımlar için Plures Air kargo uçak kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hızlı, sorunsuz ve güvenli gönderimleriniz için tercih edebileceğiniz kargo uçak kiralama hizmetleriyle Irak'tan sorunsuz bir şekilde mallarınızın tahliyesini de gerçekleştirebilirsiniz.

Hava Ambulansı Kiralama 7/24 Hizmetinizde

Acil durumlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi planlanmış sağlık ulaşımında tercih edebileceğiniz hava ambulansı kiralama hizmetleri ihtiyaç halinde Irak'a sağlık personeli, ekipmanı ve ilaçların hızlı bir şekilde ulaştırılmasında da kullanılabilmektedir.

Ortadoğu'da en fazla talep alan hizmetimiz olan ambulans uçak kiralama hizmetiyle sağlığınız ve sevdikleriniz uzman sağlık ekibimiz ve son teknolojiyle donatılmış ambulans uçaklarımızla bizlere emanet.

Irak uçak kiralama hizmetlerinin sunduğu güvenli ulaşım ve taşımacılık imkanlarından faydalanabilmek için bize dilediğiniz an ulaşın.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR