Skip to Content

Gürcistan Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Air, Güney Kafkasya'nın dağlarla çevrili zorlu arazisine ulaşmanın en kolay yolunu Gürcistan uçak kiralama hizmetleriyle sizlere sunmaya devam ediyor.

Sovyetler Birliği'nin dağılmasından sonra bağımsızlığını ilan eden ülkelerin arasında yer alan Gürcistan kuzeyinde Rusya, doğusunda Azerbaycan, güneyinde Ermenistan ve güneybatısında Türkiye ile komşudur. Gürcistan dünyaca meşhur kaplıca ve şifalı su kaynakları, kış turizmine elverişli tesisleri, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle birçok Avrupalı turisti kendine çekmektedir. Gürcistan'ın başkenti ve en çok bilinen kenti Tiflis kültür, sanat ve sosyal yaşama dair sunduğu alternatiflerle her yıl çok sayıdaki turistin uğrak yeri haline gelmiştir.

Sovyetler Birliği'nin dağılması Gürcistan'ın ekonomisini olumsuz etkilese de son dönemlerdeki ekonomisindeki istikrar artışıyla birlikte Türkiye – Gürcistan ekonomik ilişkileri tırmanışa geçmiştir.

Uçak Kiralama Hizmeti ile Rüya Gibi Yolculuklar

Dünyanın her yerine olduğu gibi Gürcistan'a da sunduğu uçak kiralama hizmetiyle misafirlerinin hayallerini gerçekleştiren Plures Air, kişiye özel sunduğu hizmetle farkındalık yaratıyor. Özel jet veya yolcu uçak kiralama seçeneklerini kullanarak her adımı istek ve ihtiyacınız doğrultusunda planlanmış lüks yolculuklara erişmeniz hayal değil.

İş ya da tatil sebebiyle yapacağınız Gürcistan seyahatlerinizde çok dilli personellerimizin yardımını alabilir, yolculuk haricinde Gürcistan'da bulunduğunuz zamanı kolaylaştıran ek hizmetlerimizden deneyimli danışmanlarımızın yardımlarıyla faydalanabilirsiniz.

Kargo Uçaklarıyla Mükemmel Taşımacılık

Plures Air, kargo uçak kiralama hizmetiyle Gürcistan'ın her köşesine mükemmel taşımacılık hizmeti sunuyor. Taşınacak mallarınız için gerekli izinlerin alınmasında mallarınızın özelliğine göre paketlenmesi ve doğru kargo uçak seçimine kadar her basamakta en büyük destekçiniz Plures Air olacaktır.

Kurumsal firmalara sunduğu özel taşımacılık seçenekleriyle lojistik yükünüzü tamamen üzerine alan Plures Air, kombine ve parsiyel taşımacılık seçenekleriyle maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluyor.

Ambulans Uçağa Günün Her Saati Ulaşın

Plures Air'ın gurur duyduğu hizmetlerinin başında gelen ambulans uçak kiralama hizmetine günün her saati kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gürcistan merkezli sağlık hizmeti ve ulaşım ihtiyaçlarınıza en kolay ve konforlu çözüm olan hava ambulansı hizmetleri sağlığınıza kavuşmanız adına acil ve önceden planlanmış tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda.

İnşaat Firmalarına Özel Uçak Kiralama

Gürcistan'da önemli projelere imza atan Türk inşaat firmalarına ihtiyaç duyduğu desteği uçak kiralama hizmetleri ile sunan Plures Air hızlanmanıza yardımcı olurken hayatınızı kolaylaştırıyor.

Kargo uçak kiralamayla gerekli malzeme ve ekipmanları hızlı ve sorunsuz bir şekilde Gürcistan'a ulaştırabilir, çalışanlarınızın güvenli ve konforlu taşınması için yolcu uçak kiralama seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Talep ettiğiniz takdirde çalışanlarınızın sağlık ihtiyaçları için hava ambulanslarımızdan yedi gün yirmi dört saat yararlanabileceğiniz gibi ihtiyaç duyduğunuz ek hizmetlerle de hayatınıza hız katabilirsiniz.

Plures Air güvencesiyle Gürcistan uçak kiralama hizmetlerinden yararlanmak online talep formunu doldurmak ya da telefonla iletişime geçmek kadar kolay.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR