Skip to Content

Çin Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Air havacılık sektöründe edindiği deneyimleri Uzakdoğu'daki en büyük ticaret ortağımız olan Çin'de de Çin uçak kiralama hizmetleriyle devam ettirmektedir. Alan olarak dünyanın en büyük dördüncü ülkesi olan Çin'in başta Pekin olmak üzere her tarafına sunduğu uçak kiralama hizmetleriyle alışılagelmiş havacılık hizmetlerini geride bırakan Plures Air ihtiyaçlarınıza özel çözüm üretirken sizi arzuladığınız hizmete ulaştırır.

Dünyanın en güçlü ekonomilerinden birine sahip olan Çin aynı zamanda Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri'nden sonra dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü ülke konumuyla turizm açısından da zengin bir ülkedir.

Çin ve Türkiye arasındaki ticari ilişkiler çok eskiye dayanır. Ticari ilişkilerin yanı sıra kültürel, diplomatik ve siyasi ilişkilerin de sağlamlaştırdığımız Çin, oldukça büyük bir pazardır.

Uçak Kiralama Hizmetiyle Çin'in Her Şehrine Ulaşın

Çin merkeze doğrudan bağlı 4 şehir, 23 eyalet, 5 özerk bölge ve 2 özel bölgeden oluşmaktadır. Hiçbir bürokratik engele takılmamanız için uzmanlarımızla beraber bürokratik işlemlerinizin tamamını üstlenerek uçak kiralama hizmetinden çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz. İş ya da seyahat amaçlı olması önemli değil, yapacağınız seyahatinizde uçak kiralama hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği Plures Air sizlere sunmaktadır. Bölgeyi yakından tanıyan personellerimizle ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel çözümlere çok hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yapacağınız gezilerde güvenle tercih edeceğiniz yolcu uçak ya da özel jet kiralama hizmetleriyle konforlu, güvenli ve hızlı bir ulaşımın yanı sıra talep ettiğiniz takdirde tatilinizi/seyahatinizi kolaylaştıracak ek hizmetlerle de tanışabilirsiniz. Plures Air unutulmaz anlar yaşamanız için hayatınızı kolaylaştırmaya, hızlandırmaya ve hayatınıza konfor katmaya uçak kiralama hizmetleri haricinde sunduğu araç kiralama, otel rezervasyon hizmeti gibi ek hizmetlerle de devam ediyor.

Kargo Gönderimi

Pasifik'te yer alan Çin'e kolay gönderim yapmak ya da Türkiye'ye getireceğiniz ürünleriniz için kargo uçak kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Lojistik ihtiyaçlarınızı düşünmemeniz için size özel atanmış danışmanlarımızın sunduğu özel planlama hizmetiyle hem bürokratik süreçlerin yarattığı gerilimden kurtulabilir hem de parsiyel ve kombine taşımacılık seçenekleriyle ekonomik taşımacılık çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Özel ihtimam isteyen mallarınızın taşımacılığı için güvenle tercih edebileceğiniz özel kargo hizmetleri malınızın özelliğine uygun taşınmayı sağlayarak güvenli bir şekilde doğru adrese ulaşmasını garanti eder.

Çin Hava Ambulansı Kiralama

Dünyanın her tarafına üstün kalite havacılık hizmetleri sunan Plures Air için hava ambulansına ihtiyaç duyduğunuz anda Çin'de olmanız hiç önemli değil. Acil ambulans uçak kiralama hizmeti sunmanın ötesinde hasta taşıma hizmeti, organ nakli taşımacılığı ve özel hava ambulansı çözümleriyle sizin yanınızdayız.

Uçak kiralama hizmetleriyle yüksek kalitede ayrıcalıklı hizmete ulaşmak için bize telefonlarımızdan ulaşabilir ya da günün herhangi bir saati online talep formlarımızı doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çin merkezli tüm uçak kiralama ihtiyaçlarınızda hemen firmamızı arayın.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR