Skip to Content

Beyaz Rusya Uçak Kiralama

PLURES AIR

Plures Air, Belarus (Beyaz Rusya) uçak kiralama hizmeti ile Türkiye ve dünyanın her yanına sunduğu kişiselleştirilmiş havacılık hizmetlerini Belarus (Beyaz Rusya)'ya da sunmaktadır.

Türkiye'nin Belarus (Beyaz Rusya)'ya doğrudan yatırım yapan ülkelerin arasında ilk üçte yer alması öncelikle iş adamlarının özelleşmiş havacılık hizmeti ihtiyacını arttırmıştır. Müşterilerini bireysel ya da kurumsal olarak değerlendiren Plures Air'ın uçak kiralama hizmetinde ihtiyaçtan çok, talep ve beklentilerle geliştirilen hizmet anlayışı Belarus (Beyaz Rusya) ile sıkı ilişkilerde bulunan müşterilerine vazgeçilmez bir alternatif olmasının yolunu açmıştır.

Uçak kiralama hizmetleri içerisinde belki de en önemlisi 7/24 sunduğu hava ambulans kiralama hizmeti olan Plures Air Belarus (Beyaz Rusya)'da sağlık taşımacılığı ve ulaşımı konusunda yanınızda.

Turizm Acentaları için Özel Uçak Kiralama Hizmetleri

Belarus'dan (Beyaz Rusya) ülkemize kendi soğuk ve karasal iklimlerinden bir miktar uzaklaşarak denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak için gelen turistlerin sayısı epeyce fazla. Havacılık ve havacılıkla bağlantılı ekstra hizmetlere ihtiyaç duyan her sektöre ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yüksek kalite hizmet sunan Plures Air, turizm acentaları ve turizm firmaları için de özel uçak kiralama hizmeti sunmaktadır. Kiralama yapacağınız yolcu uçağıyla sorunsuz, güvenlikli, hızlı ve keyifli bir yolculuk başlangıcı sunmak sizin elinizde. Arzu ettiğiniz ek hizmetlerle zenginleştirilmiş uçak kiralama hizmetiyle sadece Belarus'a (Beyaz Rusya) değil tüm dünyadaki müşterilerinize keyifli bir ulaşım sunabilirsiniz.

Gece hayatı ve spor turizmiyle son yıllarda ülkemizden de talep gören Belarus (Beyaz Rusya) turları için de Türkiye'nin istediğiniz havaalanından uçabileceğiniz yolcu uçakları Plures Air'la irtibata geçerek kiralama yapmanız ve özel hizmetlerden faydalanmanız için sizleri bekliyor. Keyifli yolculuklarla başlattığınız gezi programınız müşterilerinizin kalıcı hale gelmesine yardımcı olacaktır.

İşadamları için Özel Kiralama Seçenekleri

Belarus (Beyaz Rusya) ile doğrudan yatırım haricinde ticarette de sıkı sıkıya bağlı durumdayız. Türkiye enerji konusundaki ihtiyaçlarının bir kısmını Belarus'dan (Beyaz Rusya) ithal ederken özellikle tekstil ürünleri başta olmak üzere pek çok ürün ihraç etmektedir. Türk işadamlarının Belarus (Beyaz Rusya) merkezli işlerini daha kolay takip etmelerini sağlayan özel jet kiralama hizmetleri acil durumlarda tek seferlik kullanılabildiği gibi planlı yolculuklarda düzenli olarak da tercih edilmektedir.

Hızlı taşımacılık hizmetlerinin başında gelen kargo uçak kiralama hizmeti, hızın yanı sıra çok sayıda avantajıyla tercih edilebilirken taşımacılık ve lojistik ihtiyaçları için özel çözüm arayanlara kombine ve parsiyel taşımacılık seçeneklerini de sunmaktadır.

Plures Air inşaat firmalarının Belarus (Beyaz Rusya) merkezli gerçekleştirdiği projeler için taşımacılık ve ulaşım alternatifleri üretmektedir. Kargo uçak kiralama hizmetiyle ekipman ve malzemeleri taşırken yolcu ve jet uçak kiralamayla çalışanlarınızın güven içerisinde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kiralama hizmetinin çok ötesinde bir hizmet modeli benimseyen Plures Air, Belarus (Beyaz Rusya) uçak kiralama hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak ve bu hizmetten faydalanmanız için sizleri bekliyor.

7/24 Kalkışa Hazırız!
PLURES AIR